Ki mit gyűjt?

Egészségedre :smiley: :smiley: :smiley:

Pöttyös bögréket

Juteszembe:

(Jelenleg dobozban pihennek, de ha lesz hova, tuti kiteszem. :smiley: )
Meg van még sok más legom, ami végül is gyűjtemény. :slight_smile:
(2 HZD build, egy 6-os szett kicsi versenyautó, rengeteg állat, stb, de szinte mind dobozban :D)

Óóó, ezekből nekem is van kb. 6 darab valamelyik legósdoboz alján :slight_smile: Meg még a főgonosz is megvolt, úgy emlékszem (már nem tudom, mi volt a neve).

Nekünk öcsémmel az első szériás Bionicle ből van meg pár darab, Copaca, Onua, Lewa, Tahu. De sajnos azok nincsenek olyan állapotban, hogy polcra tegyem őket. :smiley:
Szanaszéjjel építettük és moddoltuk őket. Szinte minden csatlakozás pillanatragasztóval van “megörökítve”. :joy:

Nekem is van talán egy, de maszkja már nincs.
Az első szériás Bohrok (második sor) szerintem szemetgyönyörködtetően jó, mert kreatív és élénkek a színei. Ahhoz képest a második széria (első sor) gagyi. Jellegtelen színek, csomó minden ezüst színű műanyagból van színes helyet, szégyen. :smiley:

Nézegettem a későbbi szériákat, de meh. Az első szériás Toák (asszem azokból soroltál) és Bohrokok voltak jók, azokon kívül még a Rahkshik is egész jók lettek, de a többi nekem olyan érdektelen, túltolták.

Régen gyűjtöttem (és nagyon szerettem) az Alfa (IPM:junior) -magazinokat. Abban az újságban a tartalom 98,796% -a tényleg érdekelt. Érdekességek, tudomány, képregény (Asterix, Leonard, Villám Vili …)
alfaIPMjunior

(vegyük úgy ,h most is gyűjtöm -)

Én GTA-s, de leginkább Vice City-s dolgokat gyűjtök…

Persze azóta van pár újdonság :stuck_out_tongue:

geeez… nem is tudtam hogy ennyi cucc volt hozzá :open_mouth:

Soha eszembe nem jutott volna hogy a Vice City -t is lehet gyűjteni :smiley: Mit szólsz hozzá, hogy “állítólag” :sweat_smile: Az új rész vissza tér ide? Ha van időd akkor dobd fel a többi cuccod is, szívesen megnézném. Nagyon menő gyűjtemény, gratulálok hozzá!

Hogy mit? Rossz tapasztalatot :joy:

Na de komolyabban: mozijegy (ezt a topic elején láttam, azt hittem, csak én csinálom), meg mindent, ami tech, kortól függetlenül (telefon, pc alkatrészek/perifériák, semmit nem adok el) :smiley:

Régebben nagy bolondja voltam az energiaitalos dobozoknak. Amikor két nagy zsákkal összejött és kidobtam, akkor jöttem rá, mennyi helyem szabadult fel… :no_mouth:

Alapvetően nem olyan sok. Volt ami Promo Kit volt, tehát promóciós termék, volt ami a játékhoz jött ki külön (lásd stratégiai útmutató) ilyesmik. Az ing az én “találmányom”, amiben az a poén, hogy tényleg Miamiból származik :smiley:

Ezenkívül most harcolok 2 újabb részért, amiből az egyik csak újságiróknak járt. Az árát inkább nem is írom le…

@zakarias91 Ennek igazán örülök, DE ha tényleg női karakter lesz, hát nem tudom… Nem az zavar, hogy nő, hanem az, hogy most ez a feminizmus téma nagyon hírt kapott kint és emiatt rengeteg dolgot csesznek el (lásd Flash tv sorozat) és eléggé illúzió romboló lenne az egész a GTA-ra nézve szerintem.

Ha megtudom nyerni a dolgokat, amiket most próbálok beszerezni, akkor lesz egy végleges shot, aztán befejeztem, mert már elég drága az egész.

Nekem hatalmas mániám a külföldi szuvenír feleses poharak. Bármelyik családtagom vagy barátom külföldre megy, mindig megkérem őket hozzanak nekem egyet. A legújabb a gyűjteményben Izraelből való, és az izraeli védelmi erők logója van rajta. körülbelül 20 darabnál tartok. (Csak elég rendetlen vagyok és nem tárolom őket egy helyen, ezért is köszi a topicot mert most megkeresem mindet :smiley: )

A 90-es évek vége felé a dragon ballos kártyákat, plusz mindent ami dragon ball-lal kapcsolatos volt. Szinte sokkot kaptam amikor betiltották ithon a sorozatot xD Nem is emlékszem hány szaktanárit kaptam, mert leléptem a napköziből, hogy hazaérjek amire kezdődik, a végén már a tanárok kísértek be a terembe, de a “kimehetek a vc-re?” mindig segített, aznap már nem láttak többet xD Voltak még kosaras kártyák, telefonfülkés kártyák, mindegyikből többszáz darab, amiket anyám kivágott miután elköltöztem és othon hagytam, pedig biztos sokat érnének. Középsuliban meg a sörösdoboz nyitófüleket amiket megittam, teli volt a táskám, oda volt felfűzve. Azóta inkább csak a jólismert “jóleszazmégvalamire” alapon rakok el dolgokat.

ezzel én is így vagyok…
tudatmódosító, pukka és piros lámpás nénik(hogy finoman fogalmazzak)… erről szól a gta… ez kicsit fura lenne pláne a fent említett feminizmus téma miatt.

És mondom semmi bajom ha nő a karakter… de nem ugyanaz a feeling mint az eddigiben.

és még egy kérdés… hol a többi gta rész? meg a cuccaik?

Rég írt már ide bárki is, úgyhogy megpróbálom feléleszteni a topicot.
Egyszer már írtam, hogy zenét és zenekaros cuccokat gyűjtök. Jelenleg ennyi “zeném” van:

Holnap csinálok majd még pár részletesebb képet róluk, illetve megpróbálom a pólókat/pulóvereket is lencsevégre kapni :smiley: Bár azokat képtelenség egy képre “rárakni” :smiley:

Szerk.: Bandcampes mini gyűjteményem is van, ha érdekel valakit: https://bandcamp.com/pepszi76

Uhh, nekem nagyon tetszik :smiley:

Megkésve bár, de ahogy igértem itt vannak a közeli fotók :slight_smile: Elnézést a gyenge fényviszonyokért, a silány minőségű kameráért és a pókhálókért :smiley:

Először is:

Spoiler

Az “A Lot Like Birds - No Place” cimű albuma: műfajában post-hardcore, progressziv rock. Imádom ezt az albumot. Zseniális szövegek jellemzik.

Spoiler

A miskolci kedvenc Anchorless Bodies kát albuma: az Everything Might Fall Apart és a Testet Ölt. Műfajukban melodic hardcoret (dallamos hardcore) játszanak a srácok. Az utóbbi album viszont kilépett kicsit a stilus komfort zónájából és kisérletezősebb lett. Ez persze pozitivum.

Ez egyébként egy “könyv” képekkel és a dalszövegekkel:

Spoiler

Ez a legújabb szerzeményem az Apey And The Pea - HEX albuma. Egy könnyed, dallamos, nyári slágerekkel rendelkező albumról van szó. Műfaja doom-sludge-stoner-thrash-mocsokmetál.

Spoiler

Egy nagy kedvenc zenekar kedvenc albuma. Nem tudok mit hozzáfűzni. Érezni kell. (az album boritorol képet holnap pótolok)

Spoiler

Poppunk+pizza=LOVE :pizza::heart:

Spoiler

100% hardpop:

Spoiler

Ezt az Anchorless Bodies album mellé kaptam ajándékba. Fogalmam sincs mi ez a zenekar, egyszer raktam be a lejátszóba, nem jött be. Legközelebb talán pár üveg sör mellett átjön.

Spoiler

Ez egy igazi nyári pop-punk album, és imádom. SVNSEAS - If Only Things Could Be A Little Different

Spoiler

2015 egyik legjobb albuma, ha nem a legjobb. Oreint Fall - Fractals. Matekos djent metalcore.

Spoiler

A Téveszme 10. születésnapjára megajándékozott minket a zenekar ezzel a gyönyörűséggel, melyen az összes eddigi albumuk megtalálható, dalszöveges füzettel, poszterrel és egy igényes dobozzal, hogy a boritót már ne is emlitsem.

Spoiler

Ez pedig csak ráadás :slight_smile:

Illetve a négy poszter és a pókhálók:

Spoiler

Végre rászántam magam, hogy elkezdjem összegyűjteni a DragonBall figurákat nincs 5 perce,hogy mejött az első és máris útonvan még egy :slight_smile: ezzel meglessz az alap team amit követnek a többiek.