Ki mit gyűjt?

50 Forintosokat gyűjtök :smiley: Még kicsit szegényes a felhozatal, de kezdek belejönni.

P.S.: Aki Debrecen környékén él és volna pár 50-ese amiktől szívesen megválna, az rikkantson! :smiley:

Jelenleg osztályzatokat gyűjtök, hogy az év végi minél jobb s stabilabb legyen.
Ezen felül fémdobozok (pl.: kólás [ugye a 0,33-as], energiaitalok, stb) nyitó fülét. Természetesen nem szedem ki más kezéből, kukából, nem veszem fel a földről, viszont ha én veszek, akkor elteszem. Már kereken 30darabot gyűjtöttem össze.

És tervezed ezeket a fém nyitófüleket valamire felhasználni? Nekem barátnőim anno karkötőket csináltak belőlük :slight_smile: Csatolok pár példát.

@Noalle
:heart_eyes: Ezek csodásak!
Én is valami ilyesmiken gondolkozom. Csak még gyűjtenem kell hozzá.

Gyűlik a banda :slight_smile:

Üdv!

miután a ház előszobájában keletkezett tűz be hatolt Hővel és füsttel a szobámba a poszter gyűjteményemnek annyi lett és a Fallout antology-nak a doboza össze olvadt volt kb egy hónapja
most pakoltam ki a túlélőket :smiley: szoba festés után . eeeeelég sok mindent gyűjtök :smiley:

Kis koromban rengeteg Kinder figurát gyűjtöttem, volt vagy 4 nagy cipős dobozzal :smiley: de gondolom ez másnál is alap volt :smiley:

Detto. A kedvenceim a vízilovak meg a cápák (salibabának hívtuk) voltak :slight_smile: Az volt nekem a kindertojás aranykora.

Edit: Net szerint squalibaba-nak kéne írni. Dehát nekem salibaba :smiley:

Sziasztok! Én CD-ket, illetve karszalagokat ami igazából 2 maréknyi lett 4 év alatt :D:) (utólag csatolok majd képet!)

CD gyűjteményem itt volna :wink: : Van itt minden ami kellhet :smiley:

Én szintén CD-ket, bár én kicsivel megszállottabb vagyok, így ha egy előadó megtetszik, akkor az összes albumát igyekszem beszerezni :smiley: (Ez egy 2 éves kép, azóta jött még hozzá olyan 10-15 darab.)

Szép gyűjtemény. Nem gondolkodtál rajta, hogy a figurákat élethűbbé tedd egy kis weatheringel? :slight_smile:

Kössze :slight_smile: Nem igazán…én vagyok az a fajta aki mindent úgy szeret látni ahogy az eredetileg kivolt találva…akárhogy is nézzen az ki…meg ha eleve nem tetszene úgy ahogy van,meg sem rendelem :slight_smile:

ÜDV!

MEGJÖTT!

Ha Londonban jártok ne hagyjátok ki a Forbidden Planet-et… van ez-az :slight_smile:

Én fizetési felszólításokat :confused: :slight_smile:

Tegnap sikerült egy Jay-hez hozzájutno nagyon jutányos áron ma pedig meg is jött Amazon-ról Néma Bob :slight_smile:

Én Monster Energy-ket gyűjtök :smiley: Csak sajnos már nehéz beszerezni az új darabokat.

Plusz Zenei lemezeket. Nemrégiben (pár hete) Blu-ray koncertfelvételeket keresgetek kezdtem el gyűjtögetni:

Én ezeket gyűjtöm egy ideje.

Zollstock-okat gyüjtök. Magyarul ilyen kihajtható vonalzót, mint ez:

Van belőle kb. 400 db. Egy vitrines szekrénybe tárolom őket. Üvegből vannak a polcok benne és kitudja mikor fogja megadni magát a nagy súlytól. xd

Késöbb csinálok képet.