Kijelző probléma játék közben!

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzatok, hogy a htc vive-om olyan 10 perc játék után semmi előjel után lefagy és a gépen minden úgy tűnik mintha rendben lenne de Headset-ben csak lefagyott képet látom ennek mi lehet az oka!???
A vidokártyak nem melegszenek túl a proci sem mi lehet a baj??
Válaszokat előre is köszönöm szépen!!!

17 Likes

Kiégtem.:rofl:

Több kártyás gép?

6 Likes

Kérlek írd le a teljes alkatrész készleted, amiből a géped összeáll, hogy a fórumlakók tudjanak segíteni. És bocsáss meg nekik a szarkasztikus megjegyzésekért.
Remélem hamar kapsz megoldást a problémádra.

2 Likes

Fallout 4 vr
Próbáltam egy Asus gtx 1080 ti oc val meg kettővel is
I7 6700K 4,5 GHz
16 gb 3000MHz
3 TB merevlemez és 500 gb m.2 ssd
Cooler master V1200 platinum
Gigabyte z170x G1

Lehetséges hogy proci upgrade segíthet??!

Első tippre próbáld meg 1 kártyával. Kb semmi nem szereti az SLI-t.

Igen én is gondoltam rá ezért van a gépben most csak egy kártya! De köszi , más ötlet esetleg?!

Headset újra indítás/csatlakoztatás megoldja a gondot?

Igen megoldja csak ugye idegesítő meg hát nem menti el a játékot! De amúgy az újraindítás oldja meg!

Azért gondoltam esetleg hogy proci upgrade megildaná mert más játékokkal nincs ilyen baj és kettő 1080 ti hoz nagyobb teljesítmény kell vagy nem jól tudom?!?
De lehet már egyhez is jobb proci kene vagy nem?!?
Nem tudom csak találgatok!?

Nem valószínű hogy köze lenne hozzá a procinak, inkább valami szoftveres gondra gyanakodnék.

Az SLI-t meg érdemes elfelejteni, a legtöbb programban rosszul működik, érdemes eladni a 2 kártyát és venni 1 erősebbet, vagy csak simán 1-et használni,

Eddig semmilyen programmal nem volt probléma sli ben és amúgy nem vagyok hajlandó eladni szóval ez van! De köszönöm a válaszodat esetleg más ötlet!?

Esetleg lehetséges hogy ha újra raknám a gépet megoldódna?!

Csak a fallout 4 vr játéknál fagy ki vagy más vr játéknál is?

Eddig nem tapasztaltam más vr játékkal!
Viszont ami nagyobb gépigényű játék mint pl.: subnautica vagy ilyesmi nyilván full grafikán akkor van hogy kifagy ezért gondoltam hogy proci lehet a probléma mert ez a gépem gyenge pontja szerintem?!

Mondjuk most jut eszembe hogy ott van arizona sunshine és az nagy gépigényű játék és azzal nem volt gondom még soha!

Ha nem tapasztaltad akkor viszont lehet maga a fallout a problémás, szerintem szoftveres probléma vagy hardver gond van ezt nehéz meg állapítani. A proci upgrade lehet telleg megoldása, viszont ezt úgy kellene megoldanod hogy olyan helyen veszed meg ahova vissza tod vinni és vissza kapod a pénzed. A masikmegoldas atmesz haverhoz leteszteled ott hogy fut ha van erre lehetőség. Más ötletem nincs. Eladod az alaplapot procit váltasz ryzenre

Ramok dual chanelbe vannak?

Igen Dual chanelben van!
És amúgy valószínű hogy lesz proci upgrade!