Kipróbálási lehetőség

Sziasztok. Ma nyílt a Budapesti Westendben egy BadChicken nevezetű hely ahol ki lehet próbálni van 30 játék amivel lehet játszani. Csak ma 1500 Ft 20-perc játék. Szerintem egy jó móka lehet. Van Vive meg lesz PS VR is meg most, de van még Samsung Gear VR headset is.
Nekem nincs közöm ehhez a helyhez csak gondoltam aki még nem próbálta az most kipróbálhatja.

Ez az üzlet a metró szinten van a Kfc-től nem messze.

Kár h rühelem a Westendet :smiley:

Ezért nem éri meg?

Valahogy csak elviselem :smiley: mivel dolgoztam is ott. Meg ideje kipróbálni a vr-t

Nekem még a gondolkodás szintjén van

Kétlem, hogy Pistiék oda mennének. Korábban már meg mondták, hogy nem fognak partnerkedni ilyen jellegű cégekkel.

Az ár meg brutálisan húzós. Javaslom inkább, hogy PlayIT-ek alkalmával próbáljátok ki, mivel legutóbb is vagy 6-8 helyen volt HTC. Tény, hogy 4-5 percet tudtok csak ott játszani, de legalább ingyen, és az is elég arra, hogy eldöntsétek akartok e venni (személy szerint én próba nélkül vágtam bele a VR-ba).

UI: Hozzáteszem Oculus-t ilyen helyeket soha nem fogtok látni, mert a felhasználói feltételekben az Oculus kiemelte, hogy semmiféle módon nem lehet pénzkeresésre használni azt.

Tény hogy drága, ezért én sem tehetem meg hogy kipróbálom.

Én már eldöntöttem kell egy! :smiley: De azért jó lenne ki próbálni. A playitről meg az a véleményem, h a sok állatot nem bírom elviselni.

Hát igen elég sok ott az ember… Nekem mindig rossz időpontban van a PlayIT ég nem jutok el.

Akkor egy újabb lehetőséget mondanék, a Nyugatitól 5 percre, a BarCraft2-ben is ki lehet próbálni a HTC Vive-ot ingyen. Telefonos egyeztetés szükséges és kb 1 héttel előre szólni kell, mert sokan rákattantak :slight_smile:

Nem reklám akar lenni, csak ez a Westend-es sztori elég drága és lehúzás szagú…

Hát most, h itt megosztottad már egy hónappal hamarabb :joy:

Tényleg embertelen drága…

Köszi Lagolit. :slight_smile: