Kolink Observatory RGB számítógépház

Sziasztok!

A napokban rendeltem meg a konfigomat a PCX-ről és mindennek aminek csak lehetett utána olvastam, utána néztem. Kivéve a számítógép házat hiszen úgy voltam vele talán ennek annyira nagy jelentősége csak nincsen tehát nyilván azt választottam ami a legjobban tetszett(plusz sajna annyira nem is értek hozzá :frowning:) ! Így esett a választásom a Kolink Observatory házára. Erről a szeretném kikérni a véleményeteket.

Mennyire élhető, mennyire férnek el benne a dolgok,mennyire működik a ház hűtése, esetleg tapasztalatokat akinek ilyen háza van, stb,stb…?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Milyen hardvereket pakolnál bele?

-Toshiba 1TB SATA3 64MB P300 Performance HDWD110EZSTA merevlemez

• Arctic Freezer 34 ACFRE00052A processzor hűtő
  • Asrock B365M PHANTOM GAMING 4 alaplap
  • Intel Core i5-9400 BX80684I59400 processzor
    -ADATA 512GB M.2 2280 AGAMMIXS5-512GT-C SSD meghajtó
    -Kingston 16GB DDR4 2666MHz HyperX FURY RGB HX426C16FB3A/16 memória
    -GigaByte GTX 1660 SUPER Gaming OC 6GB GDDR6 GV-N166SGAMING OC-6GD videokártya
    -Seasonic FOCUS-GX-550 Focus 550W tápegység

ez egy kazán. mond vissza és rendelj egy olyat ami szellőzik eöl.
Mivel gondolom rgb a lényeg, árban ezek vannak közel és minden is befér

Megpróbálom valahogy megoldani viszont pont nemrég kaptam az emailt hogy a csomagomat hétfőn kiszállítják. Ha esetleg ez marad valami nagyobb hátrányom származhat belőle?

ezt az egész gépet inkább engedd el.
gyér lap, fejleszthetetlen procigeneráció, intel nem éri meg, ezek tőszavakban, hogy mi vele a gond.

Megnézed ezt az ajánlót

Kiválasztod a keretednek megfelelő AMD (Á-eM-Dé!) buildet. Cseréled a házat valamelyik linkeltre, ha nem tetszik .

Hidd el, sokkal-sokkal-sokkal-sokkal jobban jársz.

4 Likes

attól a háztól? csak hátrány. 14 napon belül, indoklás nélkül visszaküldheted az egész hóbelebancot.

3 Likes

(ÉJ-eM-Dí) XD :smiley:

Viccet félretéve,

Egyetértek.

3 Likes

Igazából számítógép ház , proci , alaplap, ram on kívül a többi a dolog rendben van . Mondjuk érdemesebb lett volna érdeklődni rendelés előtt .

3 Likes

Sziasztok!

Több hasonló témát is olvastam ahogy többen is segítséget kének a saját kis gépével kapcsolatban. Ilyenkor általában mindenkinek be lett linkelve a talán legtöbbet linkelt topic a fórumon. Én nem is voltam rest be is rendeltem a “Mainstream Intel” buildet és erről szertném kikérni a véleményeteket mit kéne esetleg változtatni hogy azért az árban ne nagyon szaladjunk el. Használatát tekintve főként játékra kellene illetve azt szeretném hogy még sok ideig álljon a szolgálataimban. Szóval szeretnék konkrét tippeket kapni ha lehetséges.

A build:
-Intelcore i5 9400 processzor
-Toshiba 1TB SATA3 64MB P300 Perfomance merevlemez
-Asrock B3563M Phantom gaming 4 alaplap
-Arctic freezer 34 processzer hűtő
-Adata 512GB 2280 M.2 SSD
-Kingston 16GB DDR4 2666MHz memória
-GigaByte GTX 1660 6GB DDR6 videókártya
-Seasonic FOCUS-GX 550W táp

Gépház: Kolink Observatory

Fúú gecc -.- ne vedd meg KE-MEN-CE

Ps4

Az is ott volt azon a rengeteg helyen, hogy ezeken nincs mit módosítani, mert @sutyomatic direkt úgy válogatja össze, hogy pénzben megérje. Bár jelen gépben nem értem a 9. gent.

Kérdezni rendelés ELŐTT jobb lenne, úgy tudunk a segítségedre lenni!!

2 Likes

Lol :smiley:
Rendelés előtt kérdezünk, nem utána.
9.gen intel meg továbbra is pénzkidobás és zsákutca, és még csak meg se éri…
Miért akar mindenki 9.gen -t venni?? :smiley: XD

1 Like

Mert nincs pénze 10.gen-re.

Az intel prémium ennyibe kerül :smiley:
Ezt el kell fogadni, és nem fanboy -nak lenni, hanem ha érthető módon az ember nem akar költeni ennyit rá (mert nincs is értelme) akkor vesz Amd -t, ami minden szempontból jobb.
Dehát…

2 Likes