Kompatibilisek az alkatrészek?:s

Az oldal szerint itt minden mindennel kompatibilis de megnéznétek kérlek aki jobban ért hozzá mert egy ismerősöm szerint az alaplap proci és ram kezelésével lehet baj de kaikkel összeállítottam azok szerint ez így ahogy van angoyn jó. a válaszokat előre is köszönöm. (sajnos már majdnem mindent megrendeltem akikor jött ez az eltántorító megjegyzés és most kissé ez aggaszt)

Link:

Szerintem sajnos az egész elég rosszul van összehordva. Azt soha nem mondanám senkinek, hogy nagyon jó az, ha a proci hűtő drágább, mint maga az alaplap. Szerintem ha tudod, mondd le a rendelést, és gondold át az egészet újra.
(Nagy vonalakban az én bajom a konfiggal: halott platformú Intel processzor, max irodai minőségű gyenge lap, nem jól szellőző ház)

Vásárlás előtt ezt a topikot érdemes lett volna átnézned, ha még nem késő, olvasd végig:

Mennyi egyébként a keret? Külfüldön élsz és ott rendeled, vagy itthon vennéd?

5 Likes

Ne hallgass hülyékre.

Két hétig visszaküldhetsz mindent és kötelesek vissza adni a pénzt ha neten rendelted.

6 Likes

Hát ez úgy szar ahogy van. Maga ötletnek nem rossz csak pár évet elkesttel ezzel a buildel.
Amugy a lap 2666mhz ig támogassa a rammott, szal 3200 mhzs ram, kb fölösleges penzkidobas lenne, 8700 helyet valami gen 3 ryzen kellene, de mint fentebb írták ott a build ajánló, es miert kell micro atx alaplap? :no_mouth:

2 Likes

Vélemény nekem is : júúúújjjj

a fent említett ajánlóból, hogy ne menj mellé, ez jön ki a keretből.
image

4 Likes