Komplett gépcsere

Sziasztok!

Tervezek egy gépcserét,a mostani 10 éves vagy tudomisén mikor raktam még össze,már elavult és sajnos nagyon nagyon kevés játékot képes futtatni. Ezt akarom most megváltoztatni.

Processzor: Intel(R) Pentium(R) CPU G2020 @ 2.90GHz, 2900 Mhz, 2 mag, 2 logikai processzor
Ram: 8 Gb DDR2 ram
Videkártya: Nvidia GeForce GT 640
460W-os Táp
Az alaplapot nemtudom most hirtelen megmondani mert a doboza már nincs meg de régi Gigabyte alaplap.

Ami gépen gondolkozom az ez:

Alap gamingre kéne,nemkell 4k,meg full hd stb.Ha alapon elfuttatja nekem az utobbi 2-3 év játékait nekem tökéletesen megfelel.Mi a véleményetek? Azért ezt linkeltem mert ez tünt a legpraktikusabbnak aránylag olcsón.

Szia!

Bedobom a képet ide:

Ááá, ez egy rettenet.

Intel Core i3-10100F 4-Core 3.6GHZ LGA1200 Box (EN) Processzor - ~30e
MSI H510M PRO-E - ~22e
Kingston FURY Beast RGB 8GB DDR4 3200MHz KF432C16BBA/8 ~15e
Aerocool Shard - ~15e
FSP HYPER PRO 550W APFC 80+ (FORT-PS-HYPER-PRO550-80P) - ~ 16e

Ez 98e forint. Az SSD-t nem számoljuk, mert az A400 egy rakás szemét, 5 forintot nem ér, nemhogy 12e-et.

A videokártya 90%, hogy valami OEM hulladék. De rendesek, mert legalább 50e-ért rátesznek egy Win10Pro-t, amit megkapsz 3€-ért. “Extra vékony” külső HP DVD-író, 9e… :rofl: Ez komoly?! Ennyire hülyének nézik az embereket?

Ne vedd meg. Inkább konzolt vegyél.

6 Likes

Rémálmom lenne ettől a géptől :smiley:

4 Likes

Akkor nézek mást vagy alkatrészenként összerakom majd magamnak. Konzolt semmiképp nem akarok,egyrészt mert évek óta nem nézek tévét ergó azt is kéne venni,másképp én jobb szeretem az asztali gépeket. Köszönöm az infókat :slight_smile:

1 Like

Van build ajánló itt a fórumon. :slight_smile:

Itt nézz szét. :slight_smile:

2 Likes