Konzol headset

Sziasztok! ki neztem magamnak egy sennheiser game zerot a konzolomhoz(one x)…ketto db jack vege van es lecsatlakoztathato az egesz kabele a fejhallgatonak illetve lehet hozza venni atalakitot hogy kompatibilis legyen konzolhoz,mobilhoz stb… a kerdesem a kovetkezo: Egy “sima alap” atalakitoval is megfeleloen mukodne a cucc vagy kulon meg kell vasarolnom a sennhesier atalakitojat a termekhez? A masik kerdesem hogy ha nem atalakitot vennek csak egy sima jacket aminek az egyik veget csatlakoztatnam a fejhallgatoba a masikat a controllerbe mukodne a dolog? Bar itt az is felmerult bennem hogy lehet nem mukodne a mikrofonom…bocsi ha offos a tema csak 60 ropiert biztosra szeretnek menni…elore is koszonom szepen sracok! :slight_smile:

Nem kell hogy márkás átalakító legyen, ha drága, egy bármilyen is megteszi, csak arra kell figyelni hogy megfelelő legyen, tehát mikrofon és füles csatlakozóból csináljon kombót. Nekem egyébként a GSP-300-hoz alapban volt a dobozban ilyen, nézz utána, lehet ehhez is jár.

1 kedvelés

meteoric87
Na kiraly koszi! Akkor majd nezek valami jo minosegut…csak jobb mint amazonon szenvedni…nem tudom hogy jar-e hozza atalakito alapbol mert 2magyar oldalt talaltam ahol van ez a fules es nem irjak…neztem unboxingokat youtubeon ott is valakinek volt benne valakinek nem…de a lenyeg hogy mukodhet a dolog szoval beruhazok ra …koszonom szepen a segitsegedet! :slight_smile:

1 kedvelés