Kövér emberek vs. sovány emberek (előnyök és hátrányok)

En egy 170 cm vagyok 60kg (42 eves) az a tudatt hogy meg betegszem es veszithetek 10 vagy 15 kg halalra ijeszt ,mert
akkor ugy fogok kinezni mint egy Anorexias foldi giliszta.
Elonyei .gyors mozgas
Hatranyai.felelem
:slight_smile:

1 Like

Én világ életemben kövér voltam, engem az ilyeszt meg h mikor adja fel valamelyik ízületem vagy szervem a folyamatos túlterhelést!
Folyamatos aggódás a cukorbetegség vagy bármi más miatt és az állandósult küzdelem a fogyókúra,
Bp-i vagyok és a tömegközlekedés is negatív kritikával jár ha az ember dagadt,
de ez csak pár ok és okozat, rengeteg van, fáradékonyság, gyerekként csúfolódás, izzadékonyság, vérnyomás problémák, stb stb
Én szívesen lennék vékony…

2 Likes

Sajnalom es kitartast:slight_smile:
De a vekonyaknak is lehtnek ilyen gondjaik es a stresz nincs mibbol fogyni

1 Like

Egyél egyél :slight_smile: és egyél :slight_smile:

1 Like

Pisti es Jani:grinning:
eszek de 8 ora labon alas es plusz a gyari stresz:slight_smile:

1 Like

én most kezdtem 1.-én benzinkúton dolgozni 2 műszakban vagy 8 vagy 9 órát kell álmon
és úgy kivannak a lábaim, h alig bírok járni.

El hiszem csak kitartas Ninjon:slight_smile:

1 Like

Dolgoztam már olyan helyen ahol nonstop állni kellett, meg volt tiltva hogy 5 percre leülj pihenni. Még átlagos testalkattal is nagyon nehéz kibírni. Próbálj minél kényelmesebb benti cipőben lenni és abba is olyan talpbetétet venni ami zselés. És minél előbb keress másik munkahelyet. :wink:

5 Likes

Vagy szerezz be egy ezekhez hasonlót :smiley:

1 Like

de jó lenne :slight_smile:

En meg sokszor 12orazok allva munkavedelmi bakancsban…de nem gaz :stuck_out_tongue: megcsak nem is erzem :stuck_out_tongue:

Amugy meg, ha zavar a sok plussz kg, egyszeru a megoldas…kardio :stuck_out_tongue: en 30kg-ot adtam le egy nyar alatt 2009-ben…es meg ettem is mellette… a lenyeg, hogy ha beledoglottem is a faradtsagba, a napi 12/15km szaladas megvolt…+2 ora fekvotamasz/felules…3-4 honap utan alig ereztem a napi rutint…es mellette azt es annyit ettem amennyit akartam :stuck_out_tongue: (csoki FTW :))

1 Like

én részemről 188 magas vagyok és 103 kg, régen kondiztam, szóval izommal is meg van azért alapozva a súly, viszont nem érzem abszolút soknak, lépcsőn simán felrohanok pár emeletet megfulladás nélkül, viszont pusztán optikai okokból egy 10-15-öt le szeretnék dobni, 3 már lement az elmúlt hetekben :slight_smile: Valszeg genetikai okokból főleg hasra vagyok hajlamos hízni

Ezt el lehett kerulni szensavas ittal csak nagyon keves ,teszta felek is korlatozva ,sok zoldseg es keves zsirt tartalmazo hus
pl, hal szarnyas marha. Az edeseget pedig receptre:slight_smile:

Hát én egész életemben vékony voltam (2,5 évvel ezelőttig), aztán abbahagytam a cigit. Direkt megmértem magam, mert meg akartam mutatni, hogy azért mert leteszed a cigit, még nem fogsz felszedni plusz kilókat, mert ugye a genetika a nagy úr. :grin: 65 kg voltam. Csak most csak azért mert ilyen szépen kértétek ráálltam a mérlegre…

:open_mouth:

99 kg

Asszem valamit elb***tam. :smile:

Azért ne szokj vissza :wink:

Ja neeem. Kimondottan élvezem, hogy most mindenki dagiz. :smile:

Ahh ugy nemlehet elni…inkabb napi +5km futas, de a tabla csoki bemegy egyszerre ha ugy van :slight_smile: Meg azert enni is szeretek :smile:

pffu
Ezt így még szerintem soha nem írtam le.
1987-ben születtem óriás babaként, 4.1Kg és 57cm voltam.
Egészen kisgyerekkét is végig túlsúlyos voltam és mindig magasabb a korombelieknél.
Szerencsére szüleim több sporttal is próbálkoztak, h megszeretem-e?
És sikerült is a vízilabdában találtam meg önmagam!
17 éves koromig “versenyszerűen” űztem.
Miután abbahagytam, sajnos fel is jött jó néhány kilogramm.
2004 volt mikor abbahagytam, akkor 120Kg voltam 203cm kimondottan izmos.
2010re 273Kg lettem és csak a vízilabdás izomzatnak köszönhettem, h tudtam egyáltalán mozogni.
Ezt követően elkezdtem újra úszni járni és 3 év alatt sikerült 149Kg-ra "lefogyni"
de úszással nem tudtam többet elérni.
Ekkor kellet volna, h több eszem legyen és elkezdeni kardiózni, ahogy mondod, de új munka és kis csalódottság, h nem megy le több kiló a heti 16-20 óra úszással 2014ben feladtam. Sajnos ülő munkát vállaltam és újra elkezdem hízni, felhagytam az úszással
Most 240Kg vagyok továbbra is 203cm és ismét úszni járok és elvállaltam egy álló munkahelyet h hátha segít de egyenlőre csak fájdalmas…

Wow le a kalappal a kitartásodért (már, amikor lefelé adtad a kilókat) és hogy ismét elhatároztad, hogy segítesz magadnak. Ne szegje kedved semmi, és még több erőt kívánok a célod eléréséhez.
Mivel úgy látom gyerekkorodtól végigkísért ez a kilókkal való küzdelem, gondolom, hogy már kismillió tanácsot hallottál. Nem is próbálok nagy okosságokat mondani csak annyit, hogy amennyiben még nem tetted, javaslom, hogy menj el orvoshoz is, mert ez a mértékű ingázás és súlyfelesleg utalhat arra is, hogy valami betegség, pajzsmirigy, stb. is közrejátszik a dologban.

Az igen. Nem semmi az elszántságod. Respect.