TheVR Fórum

Laggok

Sziasztok,Valamiért elkezdtek szaggatni a játékaim

Már lassan egy hónapja hogy elkezdődött de úgy voltam vele hogy majd magától megjavul mert egyszer csinált ilyet.Igaz hogy csak egy napig javult meg

Tehát ilyenek hogy CSGO,Doom,metro(2033 Redux),Far Cry3,Splinter Cell Blacklist,Apex legends és még ehhez hasonló játékok de olyanok mint pl: a LOL,Fallout 3,Cod mw2,MTA ezeknél is érzek egy kis szaggatást de nem olyan sokat

A configom:
Processzor:Ryzen 3 1200
Videókártya:Geforce GTX 1650 (OC 4gb)
Alaplap:Gigabyte GA-A320M-S2H
RAM:8GB
Tápegység:Cooler Master V3 Elite 600W

Próbáltam már drivert frissíteni de az sem segített (most a legfrisebb van rajta)

Egyedül egy youtube videó segített de akkor csak addig javult meg míg beléptem egy játékba majd mikor kiléptem és vissza ugyanúgy szaggatott

Egyébként ez a videó volt:https://www.youtube.com/watch?v=w9kOIQTYLoA&t=191s

Ja és szokott olyat is csinálni amit még észrevettem de ezt viszonylag ritkán hogy mikor Youtubozok akkor a hang megakad körülbelül 1 másodperce vagy nem is tudom de az a lényeg hogy ezt kb naponta egyszer csinálja.
Már egyébként 2-3 hónapja van nállam a gép és eddig minden jól működött.Új benne minden kivéve a Táp (ami nem nagyon volt használva)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Érdemes lehet valami ügyes víruskeresőt ráereszteni (pl Malwarebytes). Esetleg egy darabig próbáld figyelni a feladatkezelőt, hátha feltűnik hogy mondjuk szaggatás lözben a proci kihasználtsága megugrik. Végső esetben Windows újratelepítésre számíthatsz.

Kingston A400-as SSD van a gépben?

1 Like

Igen Van SSD Illetve HDD is.Az SSD-n van a windows a HDD-n pedig a játékok

Samsung SSD

Vagyis Samsung HDD elirtam

Az SSD igen azt hiszem az A400-as

giphy-7

1 Like

Na ezt erősítsd meg, és ha valóban A400, akkor azt érdemes lecserélni minél hamarabb, mert valószínűleg a teljes agyhalál szélén áll.