(Lan party) Pc hordozás tömegközlekedésen (Barkács percek Józsival XD)

A hungarocell eszembe sem jutott :slight_smile: pedig használható megoldás.
Valószínű mi parásabbak vagyunk az ilyen helyzetekben ezért mondtuk a szétszedést :slight_smile:
A BKK-n szállítanak mindent, az a része annyira nem para, csak néhány járat közlekedik érdekes környéken :slight_smile: . Villamoson előfordult hogy a robogóval együtt szált fel a pizzafutár 3 megállóra :slight_smile:

Ha az még beleférne a budget-be, én egy molnárkocsit ajánlanék. Hozzáfogatod a gépház dobozát hevederekkel, és kész.

Én ezt javaslom, nekem is van:

Meg tisztelsz a jelenléteddel! igazi híresség vagy a számomra :smiley:

Viszont csak én vagyok az a elvetemült aki az ország eme sarkából érkezik. és a 2 weboldal is inkább a nyugati régióban aktív. :smiley:

Hey! ez nekem is fel merült :smiley: majdnem vettem egyet :slight_smile: csak a Mondoconra is megyek arra meg kell a pénz! :slight_smile: max ha marad annyi :smiley: akkor be ugrok a praktikerbe :smiley:
Köszi az emlékeztetőt :smiley:

A molnárkocsi már csak a rendes gumikerekek miatt is jó ötlet. Meg ha a gépház doboz alá szivacsot is raksz az úgy már király!

Na ez a baszó!!
De a gépem eleve fogantyús :smiley:

Majd még meg látom haver. Pénz nagyúr :sunglasses:

Különben ha valakit érdekel az esemény azt is szívesen látjuk! :smiley:
https://www.facebook.com/events/2390571937884399/

Gyerekek végre itthon :smiley: folytatom a vízhatlanítással :smiley:

Üdv srácok!

A végső simításokkal kész vagyok miután be tettem dobozokba a két eszközt meg kapja a végső zárást.

A 2 doboz külön van és mind a kettő kap hevedert.
csak a 2 doboz összesen 25 kiló😅

Lesz nálam egy háti táska ami egér plusz billentyűzet plusz némi nasi lesz meg csomagoló anyag vissza fele :D.

Pestenen minden k… DRÁGA -_-

Kérdésem is támadt. Drága Pöstiek!

A 24-es villamos még az a régi sárga fos a szocializmusból? XD

sajnos a csomagok nagysága miatt nehéz velük felszállni/ leszállni!

Vagy a M3 metró pótló busz az alacsony padlós hétvégén is?(szép új kék)

Ettől függ hogy kőbánya kispestre megyek vagy a keletibe

A 24-es vonalán sajna a lépcsős vilik közlekednek, van régi és újabb is de fel kell másznod rá. Metrópótlónál több az új Volvo alacsony padlós, de előfordul a régi is néha, de ha az van max vársz 5 percet a következőre ami jó lesz.

Az a szigetelőszalagos halflife lambda be**arás. :rofl:

Hát na, ha már ez a tematikája a találkozónak akkor miért ne adjuk meg a módját?:grin:

Tiltakozom.

Tedd azt :smile:
A lényegen nem változtat, a mercik is alacsony padlóval rendelkeznek :wink:

A lényeg számomra a lengyel hulladékon volt, nem a szintezésen.

A Volvok voltak az Ikarus után az első normálisabb buszok a bkk-nál és kb. innen ered a haveri körben hogy ami régi az mind ikarus, ami új az meg az összes volvo :slight_smile:

Megnéztem neked taxi díjkalkulátorral, olyan ~1800 Ft a Keletiből az Ernő utcába az út. A kényelmesség és biztonság miatt elgondolkodnék rajta. De faszbúkon van zárt Uber csoport, ott valszeg még olcsóbban találsz fuvart.

Köszönöm a fáradozást!
Viszont mivel hónap vége van… :smiley: nincs egy kanyim se pluszba… ki van számolva utiköltség és egyszeri kajálás .:sweat_smile: a mondocon miatt vettem diák bérletet (bkk) így jobban meg érte mint 2db 24 jegy.
ezt tudom használni. ha lenne lóvém akkor nem lenne az a tákolmány mit a képeken látsz, minden próbáltam meg oldani abból amim van :smiley: