Language probléma

Sziasztok egy olyan kerdést szeretnék feltenni ha ps4 ről stremelek akkor miert az angol kategóriába sorolja a videómat ? Megtudom valtoztatni úgy hogy magyar szűrő jelenjen meg ergo Magyarok láthassák ? Válaszokat előre is köszönöm

Na ezt most még egyszer. Úgy hogy földi halandók is felfoghassák.

Ha én most magyarul író angol vagyok akkor láthatom, vagy sem?
Milyen nyelvi bajod van és milyen felületen?
Részletek!!

2 kedvelés

Ausztriából ps4-ről Stremelek és ha visszanézem a videóimat szűrőnél angolt ír , magyar stremeseknel magyarul van feltuntetve a videok alatt nalam angol ha valaki nezni szeretne eleve nem tud megtalalni marmint magyar mert az angol kategóriába tesz remélem sikerult megertened a válaszodat előre köszönöm

Nem lehet az a probléma, hogy a ps4 lokalizációja angol vagy osztrák, ezért adja hozzá egyből az angol szűrőt?

1 kedvelés

Ne sértődj meg, de amíg egy szót sem szólsz és Pisti-t nézed közben, akinek vastagon benne van a hangja és konkrétan egy darab megtekintés van én nem a nyelvválasztáson idegeskednék.
Meg sem szólalsz, akkor nem mindegy, hogy ki nézi?

Szerk:

Tévedtem.
7:47kor “akkor vágjunk bele ebbe az egészbe”.

Hagyd úgy a hangot és örülj a nézőDnek. Van itt ettől nagyobb és több gond is, amin csiszolni kell.

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat megnézem a lokalizaciot nyilvan en is tudom hogy gagyi még nemreg kesztem es rengeteg szar videot tesz fel mert beallitottam nem az volt a lenyeg hanem a lokalizacio es jah kozbe neztem a stremüket is most csak kivancsi vagyok hogy mukodnek ezek a dolgok hozzateszem nem penzt akarok keresni ezzel hanem a szórakozason van a hangsúly