Laptop 100-130k

ez olyan kis csajos nem? :wink:

mar at is kuldtem neki, leokeztatta sajat informatikus kollegaval, es sztem a heten meg is veszi :smiley: koszi a segitseget

konkretan eltunt a honlaprol az ajanlat… :frowning:

Valószínűleg pont kifogytak a termékből.:expressionless:

hat gondolom, Murphy… :frowning: csak fura, hogy pont nezem, erre ra 4 orara semmi, es raadasul ugyanaz a laptop, csak op rendszer nelkul van, csak 2 ezerrel dragabban, mint amit kineztem :smiley: szamomra full erthetetlen. na mindegy, akkor egyeb otlete valakinek? :smiley:

úgyan az a laptop csak windows nélkül 30 ezerel olcsóbb :slight_smile:

igen, csak oprendszer hozza kb. 38 ezer, szal dragabban jon ki, nyilvan jo lett volna egyben. de valszeg ez lesz, hogy euronicban 103ert+38 windows

szerk.: ja igen, meg kozben talaltam egy ilyet, nem tom innen erdemes-e: https://www.bestmarkt.hu/asus-vivobook-max-x541uv-xo820t-156-notebook-fekete-win-10-home-p404801

ügyesen felrakot windows nem jó? :slight_smile:

nekem nincs, ismerosnel sincs es nincs pendrive-om :smiley: (mmint ha erre gondoltal :D)

jaaah hát úgy nehéz. nekem itt van a win10 pendriveon :slight_smile:

:wink:

vegigolvastam a postot, de tovabbra se tudom mennyire bizom ebben, meg a kodot hogy tudom feltenni az uj gepre ( de ez mar az en hulyesegem :D) koszi

Microsoft honlapjáról le lehet tölteni mindent ami szükséges, egy bootolható pendrive-ot kell csak létrehozni, amiről megy a telepítő.

de nem tom, hogy ezt hogy kell csinalni, nincs pendrive-om se :smiley: na de majd lesz vhogy, nem aggodom :slight_smile:

@sadstatue89 ha megvan a laptop szólj és discordon majd segitek feltenni ha szerzel el minimum 8 gb-is pendrive-t…media marktban 3 ezer forint…és mégse 38 :wink:

ha pesti vagyok én még el is megyek hozzád megcsinálni :blush: :wink:

@PakLee @peter1985hun @meteoric87 na megoldodott sracok, koszi a segitseget! :slight_smile: :mouse:

Remek :grin: @VizesNinjonKovacs @lengyelb :lock:

Lezárva ekkor: #21