Laptop 100 ezer körül?

Sziasztok!
Laptopot szeretnék venni 100 ezer körül.Felhasználása otthoni és iskolai (amire itt gondolok:film nézés [ Full HD-ben],power point,excel,képek tárolása, zenék tárolása,ritkán photoshop,internetezni,Word).Windows 10-et szeretnék rajta futtatni. Én ezt a laptopot néztem ki de ha van jobb ennél ebben az árban akkor ne tartsátok magatokba!
Köszönöm szépen!
LInk: https://www.emag.hu/lenovo-v130-15ikb-laptop-intelr-core-tm-i3-7020u-2-30-ghz-es-processzorral-kaby-lake-15-6-full-hd-4-gb-1-tb-intelr-hd-grafika-620-free-dos-nemzetkozi-angol-billentyuzet-iron-grey-81hn00g2ri/pd/DFLXV4BBM/?utm_campaign=share%20product&utm_source=mobile%20app&utm_medium=android&fbclid=IwAR0Qdn-5-zzbputAmEDiOQ7MXrTmRlJdAv_2e6P-kxYWKsJbqRSwOFdRMNs

Szia!

Szerintem a célnak meg fog tudni felelni akár ez is. Ahogy látom van újracsomagolt is, hibátlan állapotban, nagyon jó áron, szerintem jó vétel lehet és akkor ami megmarad a 100k-ból, azt tudod költeni RAM bővítésre, mert a 4GB kicsit gyenge lesz. Meg én még egy M.2 SSD-t is pakolnék bele, hogy azon menjen a rendszer, meg a fontosabb programok, mert elméletileg van benne slot.

Én hasonló felhasználásra vettem egy ilyet, szerintem megfelel, eleve 8 gb rammal: