Laptop forró

Sziasztok
Most vettem egy laptopot
Nagyon hamar beforrosodik, mit tudnek kezdeni ez ellen?

Kikapcsolod.

A laptopok általában elég melegek ha rendesen meg vannak terhelve, nincs ebben semmi különös. Vehetsz alá hűtőt, valamennyit lehet segít, de csodát attól sem kell várni.

Rendben köszi szépen

Használtan?

Milyen gép, használt vagy új mi az a terhelés smi után forrónak érzed?
Konkretizáld a kédésed mert a minimális információs problémádra valóban a kikapcsolast lehet ajánlani.

A laptop alá rakható hűtőpad jó megoldás.
Egy olcsóbb példány: Olcsó hűtő

Hát én egy fillért nem adnék egy laptop “hűtőért”, de lehet az én vagyok. Ha te magad fújkálod a laptop szélén a bordákat, azzal többet érsz el, mint egy “hűtővel”… :smiley:

Szépet szerintem azért van mert a laptop alja nem szelőzik mert teljesen levan téve az asztalra ! Megoldás: kettő könyvre tedfel a laptopot (köny a kétszélen legyen ) és igy az alja nem ér oda az asztalhoz és igy jobban szellőzik

Gépelni így rajta olyan egészségtelen hogy csak na, teljesen rossz kéz és csuklótartáshoz vezet.

Én sem használok külön hűtőt a laptomomhoz, de átmeneti megoldásként működhet…

Ilyen laptopom van https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/tuf-gaming-fx505du-al049-p467737347/
Es 1 hete van meg, teljesen uj
Foleg jatek kozbe, toltesnel melegszik fel nagyon

FX széria , gyerekbetegség. Standard ( minimálisan átdolgozott ASZTALI GPU ) , ilyen ez a pop szakma .

Tégy be alája két gyolyóstollat és máris hűvösebb hangulata lesz, de ha lehet akkor a hátsója részére.

szándékosan írtam így