League of legends EUNE csapattárs kereső

Hali srácok kerestem valami ilyesmit itt de nem igazán találtam ami konkrétan az eune szerverre vonatkozna.

Én olyan embereket keresek akik értelmesek és lehet velük normálisan kúltúráltan játszani divízió igazából nekem mindegy én jelenleg goldban vagyok most.

Ign: Don2y

Remélem összegyűlünk páran ^^

League of Legends [EUNE] CLASH

Latom, nem nagyon valaszoltak, pedig en is azert jottem fel hogy keressek par embert, hatha :smiley:
en meg 2011-ben kezdtem jatszani, bar csak par baratommal, akkor meg ranked sem volt :smiley: szoval nem vagyok nagy profi, de ha valakinek esetleg lenne kedve jatszani, Ashkii89 nevvel megtalal

Ha ninjon premade-re kerülne sor, benne vagyok, BazsiTheOfficial az idézőnevem :slight_smile: Haverokkal szoktam funolni/flexezni (meg is látszik, ott G5), ebben a szezonban kihúzom solo-t is. Ha kell ember, engem lehet hívni nyugodtan, általában hétvégente játszom.

Már játszottunk együtt :smiley: Én még mindig támogatom a dolgot, bár durva, hogy ez augusztusi poszt. Nem vágom jelenleg a ranked szabályait, de flexben plat 1 vagyok. Ha ugyanaz van, mint solo/duo-ban, akkor max gold 1-essel tudnék együtt menni sadly. De ha valakinek van kisaccja szívesen jövök segíteni :smiley: ign: Zyliath

es csak ranked-et jatszol?

Hali srácok egy ninjonnal mindig szivesen játszok ha van kedvetek jelöljetek nyugodtan és irjatok :wink:
#wearethevr ugyan az a sumoner nevem mint itt :stuck_out_tongue_winking_eye:

Neeeeem, arra megvan az emberem, egyedül sosem flexezek, solo-t általában igen. Holnap este fent leszek, farmolom a kuldiket, aki akar jöhet :slight_smile:

GodofWarPakLee-ként megtaláltok, én is benne vagyok hogy az SKT-t meg az SSG-t eltiporva a ninjonok itt is részt vegyenek :joy: hétköznap általában 8 után vagyok elérhető meg hétvégén :grin::ok_hand:t3:

SynysterGates néven addolhattok nyugodtan! :slight_smile: Szívesen játszanék a közösséggel! :slight_smile:

úúúúúú Hát beindult az élet :smiley:

Csak a megfelelő embernek kellett hozzászólni :wink:

Egy “pillanatra” már azt hittem hogy senkit nem érdekel xdd

[League of Legends] EUNE társalgó / segítsük egymást

Csáóó!

Ha valakinek szüksége lenne “értelmes” Supportra akkor írjon. Nyugi én sem vagyok vérprofi, szóval csak bátran addoljatok. Egy üzit dobjatok mellé majd, hogy Ninjonok vagytok. Gold 5-1 között mozgok. Sajnos Supportként nagyon nehéz feljebb jutni.
Ha valaki kitartó de mégse halad úgy ahogy szerinte tudna, nyugodtan keressen meg!

Morphiology

Sziasztok!
Csatlakoznék a társ keresőhöz :smiley: jelenleg silver 1 es support main vagyok, igyekszem fejlődni, sok év kihagyás után így season 8-ra újra kipróbálom.
summoner name: BeearGergely

hello guys n girls.
Don2y addoltalak pofatlanul. :smiley:
Barki mas is aki este angol ido 21.30 magyar ido 22.30 utan szokott lenni
The WeKing

Keresnék 1 vagy 2 vállalkozó szellemű embert CLASH módra Rank teljessen mindegy
Lényeg hogy tudjunk csapatként működni.

Sziasztok!

Mostanában unatkozok és hát elkezdtem a játékot úgy 2-3 év kihagyással újra :smiley:
Nem vagyok profi de nem is vagyok noob játékos.
Egyik haverommal játszunk főleg 3v3 -at mivel 2-en vagyunk.
A játékos nevem: KipBacsi

Egy kép a tegnapi és mai meccsekről :smiley:

Sziasztok!

Egyedül nem az igazi játszani, szívesen csatlakozom bármilyen különítményhez!

Summoner: qwinNix
Jelöljetek, hívjatok bátran!

@qwinnix Én bejelöltelek ha elfogadod majd beszélhetnénk discordon. majd játékon belül írok.
Most rá függtem Illaio-ra és eléggé jól megy sorra nyerjük a meccseket :smiley: (kivéve ha bejön 1 noob hozzánk :confused: )
de csak 3v3 -azunk mivel 2-en játszunk haverral általában.