TheVR Fórum

Legjobb Star Wars videojáték

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyek a legjobb story based Star Wars játékok?

Jedi Knight széria + KOTOR 1-2

Ha több időd van, a TOR sztorijai is kifejezetten jók.

4 Likes

ez a kérdés csak vitát generál mert a “legjobb” teljesen szubjektív!
kérek mindenkit a mérsékelt hangnem betartására!

2 Likes

Köszi @meteoric87 .

Sztori: KOTOR 1-2
Lightsabre fight: Jedi Academy (mai napig nyomjuk a multit online)
Force Power: Force Unleashed 1-2

2 Likes

Köszi! @Xeno

Számomra ez a top 3:
3. Jedi Knight 2 - Jedi Academy
2. Jedi Knight Dark Forces 2.

1. Star Wars: Republic Commando
1 Like

Mint amolyan Star Wars analfabéta (… bár a Jedi Academy volt az egy egyik első játék amivel játszottam!) kérdezem, hogy mi a véleményetek a Fallen Orderről?:thinking:

15 dolcsit simán megér.

Nézz bele Pisti streamekbe. Nemrégen beszélték nessaj-al hogy baromi jó, említette hogy “kiszázazta” a játékot ami azért jelzi hogy rendben van.
Nekem nagyon kéne, de várok valami jó kis akcióra.

1 Like

15 dollárnál hova legyen olcsóbb? :smiley:

Ennyi 1 hónap Origin Access Premiere előfizetés, 1 hónap alatt simán végigjátszod.

Ezt akartam is kérdezni hogy hol 15? :smiley:

Szerk. Na most ha elofizetek a premiere és akkor az elofizetéstől számítva 1 hónapig játszhatom?
Sajnos változó hogy mikor mennyit tudok leülni, egy DS3, Witcher 3 volt 3 hónap… :frowning:

Igen, ugyan úgy működik mint bármilyen másik előfizetés.

Ha azt nézed hogy 60 euró (ráadásul a Premiere-ben a deluxe van, ami még több), ha 4 hónapnál kevesebb idő alatt kijátszod, máris olcsóbb volt mint megvenni.

1 Like

Ezen elgondolkozom… Köszi!
Sajnos már le vagyok maradva ezekkel a dolgokkal… Kicsit még mindig azt szeretném ha a Dvd tokból kellene a discet berakni… :relaxed:

1 Like

a deluxe egyebkent 60€ most Steamen :wink: Bar az a 3skin nem tudom megeri-e :smiley: en a sima verziot vettem meg PS-re karacsony elott, csak meg nem volt idom belekezdeni :smiley: de sztem 40-50 ora biztos lesz a platinaig :smiley:

1 Like

Azok az idők már elmúltak. :slight_smile: Legalábbis PC fronton.

3 Likes

Tudom tudom… De annak megvolt a varázsa :slight_smile:

2 Likes

Annak is mikor 4 floppyn volt 1 játék, vagy 30-ról kellett windowst frissíteni. Mégse sokan sírják vissza :smiley:

OFF
Annak nem varázsa volt… :smiley: de tudtam mikor történik, mert édesapám hangeffektet használt hozzá. :smiley: aztán mentem adagolni. :wink: