Lenovo ideapad 700-15ISK SSD upgrade

Sziasztok!
Szeretném upgradelni a laptopomat. Sokmindenhez értek, de a tudásom ezt nemfedi le, ezért fordulok hozzátok.
Szóval van egy lenovo ideapad 700-15ISK laposom. Van benne egy 1 terás hard de belegondoltam dobni egy ssd-t. Nos egyik megoldás az lenne, ha a hardot kidobom és beledobok egy ssd-t, de sok tárhelyet használok és nemvagyok hajlandó külső hardokkal járkálni hogy mégegy valami lógjon a gépböl ( 1 terás ssd-t meg nemveszek anyagi okokbol :smiley: )
Szóval vannak ezek az ssd cardok (bocsi, nemtudok hogyhívják őket. De utánnanézés után ott állok hogy nemtudom melyik csatlakozójú a megfelelő. (Mellékeltem a képeket a csatlakozórol).
Ja és fontos hogy 240estöl nemgondoltam nagyobbat, és másik fontos dolog hogy mindenképpen a Laptopszalonból szerezném be (ez is bizonyos okokbol kifolyólag).

Sokat segítene ha jobban rá lehetne látni. Minél jobban szét kéne legyen szedve a lapos. Nem nagyon látok körülötte semmilyen csavarhelyet.

Közben egy kis utánanézéssel meg is lett a válasz:

Ha mindenképpen 240GB körül kell akkor ez:

Egy keveset lehet spórolni egy sima sata-s SSD-vel. Átlag felhasználásra az is megteszi, bár tényleg 2-3 ezer forintról beszélünk csak.

Húúú, nagyon szépen köszönöm :slight_smile:

Nem támogat SATA SSD-ket ez a laptop az M.2 csatlakozón