TheVR Fórum

Lenovo Y520 Amd probléma

Szisztok! Nagy segítség kellene!
Van egy kb. fél éves Lenovo Y520 15IKBA laptopom, jelenleg 16GB rammal, win 10 64bittel éééés… Amd Radeon Rx 560-al.
Namármost az a problémám, hogy körülbelül 3 hete kezdődött, hogy iszonyatosan eltűnt mindenben az FPS-em. R6, Gta5 még LOL-ban is. Mindent frissítettem amit lehetett, nincs régi driver rajta, mégis olyan, mintha haldokolna a vidikari, aminek elm. nem kéne. Van valakinek valami tippje, mi az, ami segíthetne?

Hali RozvM!
Azt jelzi, hogy a különálló/hibrid kártyát használják. Pl. Ha bemegyek GTA5 settingsbe, ott is az amd-t ismeri fel.
Az msi afterburner valami oknál fogva nem ismeri fel a vidikarit, húzni se tudtam vele anno, elm. Terheltség nincs. Ram maximum 7.5 gb-on fut, Proci 30% körül, GPU-ra ír 50%-ot.

Azóta rájöttem, mi lehet a baj.
Olyan, mintha az Intel HD-t használná a laptop, de valamiért a radeon rx 560 nevét mutatná…
Ez lehetséges?

Egy meghibásodás is művelhet érdekes dolgokat.

Ha újratelepítés után sem javul a helyzet, érdemes lenne szervizelni.

Szia.
Nekem is volt ilyen problémám kb egy fél éve viszont egyszer csak úgy megjavult magától egy pár hét után. Bekapcsoltam és hirtelen semmi baja nem volt. Viszont most két napja megint elkezdte 30fps-em van lolban illetve kidobál Cod warzoneból (ez mondjuk lehet a játék hibája is ki tudja). Azt szeretném kérdezni, hogy neked sikerült-e megoldani a problémát és ha igen akkor hogy?