LG G6 Gyors melegedés, akksi merülés

Sziasztok !
Tavaly májusban vettem az LG G6 telefonomat, amivel egészen idáig nem volt semmi gond. Az elmúlt napokban ezeket produkálja rendszeresen: A processzor felmelegszik, az egész telefon meleg(clean master 56, ma épp 66 celsiust írt a processzorra), az akksi 2 óra alatt 40%-ot merül, ha nem kapcsolom ki vagy indítom újra, 3 óra alatt leszívja az egészet. Alkalmazásokból nem fut valami sok a háttérben vagy éppen semmi, akkumulátor használatot nézve az android rendszert írja legnagyobb fogyasztónak. Tegnap csináltam rajta egy gyári visszaállítást de a probléma így sem szűnt meg ! Leginkább akkor csinálja ezt amikor leteszem a telefont pár órára és nem használom. Esetleg ötlete valakinek ?

Előre is köszönöm a válaszokat !!!

Én beadnám a szervízbe. Nekem nagyon pozitív tapasztalatom van velük, 1-2 nap alatt vissza is kaptam a telefont. Ha pesti vagy, érdemes közvetlenül az Árpád-hídi központi LG szervízbe menni, természetesen a számla és garanciapapír társaságában.

Sajnos vidéki vagyok, Pest nekem oda-vissza 300 km, de ha minden cérna szakad, kénytelen leszek szervízbe vinni. Köszönöm a választ !

Szevasz!
Igy oszinten a G6-rol nem tudok sok mindent, de nekem egy par evvel ezelott egy G4-esem volt, es az az igazsag hogy nagyot csalodtam benne… Kicsivel tobb mint fel evet volt a kezemben, es az elejen nekem sem volt semmi bajom vele, gyonyoruen ment, nem laggolt, minden futott rajta amire szuksegem volt. Viszont egy fel ev utan el kezdodtek nekem is ugyan ezek a problemak mint amiket te is fel soroltal. Melegedes, aksi merules szinte a semmibol, a vegen mar ott voltam vele hogy egy youtube videotol is par perc utan forro volt a telefon… Annak idejen, persze miutan mar meg volt a telefon, hallottam dolgokat a “bootloop”-rol, hogy a G szeria ebben szenved stb… de biztam benne hogy hatha nem lesz gond. De vegul az lett… a semmibol egyszer csak ki kapcsolt es utana vege, folyton ujra inditotta magat, de egyszer sem jott be teljesen az android. Az volt a szivas hogy egy kirandulas kellos kozepen tortent ez meg, es telefon nelkul maradtam. Ezzel az egesszel kb egy idoben baratnom is vett maganak egy G4-est mivel tetszett neki az enyem, de sajnos az is ugyan arra a sorsra jutott… Merult, melegedett, de o viszont hamar le cserelte. Ugyhogy osszegezve en ajanlom neked hogy ha esetleg van valami fontos adatod a telefonon akkor azt mentsd le minel hamarabb, es probalj meg utana olvasni ennek az egesznek hogy masoknak mik a tapasztalatai a G6-al. Ne jarj ugy mint en :wink: Azota le mondtam az LG-rol igy oszinten. Remelem tudtam egy kicsit segiteni, es minden jot kivanok neked! :slight_smile:

1 Like

Nekem Nexus5X-em van, ugye szintén LG gyártmány, szintén Bootloopba került kb 1,5 éve, alaplap csere… de még garanciaidőben. Az akksi tavaly adta meg magát, 2,5 év után, ami azért annyira nem csoda, elég sokat használom, szóval ezt mondjuk nem rovom fel mint negatív. 12 ezer volt a csere. Viszont lassulni nem lassult sokat, és melegedési gondom sem volt (ez lehet hála a tiszta és friss android rendszernek).

Köszönöm a válaszokat !

Azt tudom tanácsolni, mint @bricktop2 LG nekem is teljesen off lett már, hála égnek nem én jártam meg, hanem 3 haverom.
Szintén melegedés, elkezdett merülni, stb stb… és még döglassú is volt cserébe. A gyakorlatilag papír kijelzőről meg ne is beszéljünk. Megpöckölöm, és betörik…
Na, szóval érted :smiley:

Kicsit soká válaszolok, de jobb később mint soha :smiley: Hátha segítek valakinek… Felkerestem a boltot akiktől vettem, volt még 1 hónap garancia a telón, elpostáztam nekik majd 2 hét múlva visszajött a teló. Az akksi volt rossz a telefonban, garanciálisan kicserélték illetve kapott egy software frissítést és azóta is minden oké :slight_smile:

2 Likes