LG G8 mikor lehet megvenni?

sziasztok

azt szeretném megtudni hogy valaki nemtudja hogy mikor lehet megvenni a telekom nál az LG G8 Thinq vagy a V50 - et?

még egyik sincs a listában de elvileg már megjelentek vagy nem?

Mindig nagyon lassan jelennek meg nálunk az LG-k… de igazából szerintem mindegy, mert árban nem lesz túl versenyképes, legalábbis 900 dollárért, ami a hazai áfával több mint 330 ezer huf, van nem kevés jobb telefon már.

Én a helyedben nem várnék rá, hacsak valami különleges okbók nem kifejezetten LG kell.

eddig csak LG telefonom volt és ezért kérdezem mert ezekben bizok

Szerintem nyugodtan válthatsz másra. Pl az LG legendásan lassú (karöltve a samsunggal) a szoftverfrissítések terén, hardverben pedig nem nyújt semmi kiemelkedőt, cserébe nem is valami versenyképes árban. Mivel Androidon vagy, bármelyik gyártó bármelyik készülékére simán át tudsz menni.

Pl a Oneplus 7 lényegesen olcsóbban nyújt nagyobb teljesítményt, de ott a Nokia 9 Pureview is egy rakat kamerával, kicsit gyengébb procival, de már 180 ezertől, tiszta Androiddal amire kapod a frissítést 3 évig. De akár a hivatalos referencia készülék Google Pixel 3-ak is kaphatók már 200 körül.

Nem rossz a G8, csak az árát szerintem nem éri meg. 80-100-at kéne rajta faragni hogy megérje.

értem akkor átgondolom hogy melyik legyen