Lg34uc79g freesync+ nvidia videókártya?

Sziasztok!

Ajándékba kaptam egy lg34uc79g curved ultrawide gaming monitort.
A monitor 144 hz, 21:9 ( 2560x 1080 felbontás)

A következő kérdéseim lennének.

A monitor amd freesynces, és azt olvastam, hogy jobb lenne AMD kártyával használni a Freesync miatt.

Nos, én nagyon nvidia párti vagyok, nagy baj lenne, ha gtx kártyával használnám a monitort?

Néztem ennek a g-synces változatát, de az ennek a duplája 280.000 Ft, azt inkább VGA-ra,procira költeném.

Nagy hátrány, hogy Freesync nélkül megy a monitor? Illetve, ha bevan kapcsolva a freesync akkor észrevehető a különbség?(mert videók alapján én sokat nem láttam.)

Illetve mi a véleményetek a monitorról?

Válaszotokat előre is köszönöm.
Kellemes Ünnepeket!

Szia!

Semmi baja nem lesz a monitornak nVidia kártyával, egyszerűen a freesync nem működik, tehát az kihasználatlan marad. Ettől függetlenül egy jó darab, használd egészséggel :slight_smile:

2 Likes

Szia,

1. új vagy még a fórumon - üdv itt - szóval ITT egy kis segítség a fórumon való evickéléshez.

2. a jobb felső sarokban a nagyítóra kattintva tudsz keresni, topik létre hozása előtt mindig nézd meg, hogy van-e már a kérdéssel foglalkozó topik. Ebben az esetben pont van is ahol ezt már más is kérdezte. Különösen jó ha ezeket nézed mert akkor nekünk elég egy helyen részletesen kifejteni. :wink:
    PÉLDA

3. mi a véleményünk a monitorról? b*szó, sok boldogságot hozzá! :wink:

1 Like

Sziasztok!
Köszi a gyors választ, és a véleményeket!

Akkor gondmentesen fog futni a monitor 144 Hz-ba,1ms el is free sync nélkül(nvidia kártyával)?

Illetve érdemes lenne AMD kártyát venni csak a Freesync miatt?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

Igen, nem :smiley:

2 Likes