Linux-szal kapcsolatos tapasztalatok. Használtok valamilyen Linux operációs rendszert? Van jövője?

Tájékozottság kérdése. Az aki személyes sértésnek veszi, ha a Linuxot megszólják, vagy csak nem értenek vele egyet, ő is ugyanolyan csőlátású, mint aki a Linuxot szarozza ismeretlenül. Valahol meg van a logika abban amit mondasz, de csak mert nem ismered eléggé a Linuxot. @thottee87 válaszát tudom csak megerősíteni. Ismerd meg, próbáld ki és elméletileg más lesz a véleményed. :slight_smile: Linux Mind csatornáját ajánlom, a legutóbbi ötpercest. :slight_smile:

Üdvözletem !

Én Linux SME 9.1 használok a munkahelyen. A Red Hat Linux disztribúciót készítői csinálták. Ez a rendszer Szerver op rendszer. Könnyű kezelni. Én bevallom őszintén sosem szerettem a Linuxot de ez a disztribúció megkedveltem van kezelő felülete illetve webes kezelési felülete is.Mondjuk kényszer nagy úr pár parancsot azért megkellet tanulnom :slight_smile: Meg milyen rendszergazda lennék ha nem venném a fáradságot és nem tanulnék bele még ha nem is olyan magas szinten. :slight_smile:

Ha tudsz pár parancsot csak a saját életed könnyíted vele. :grin:

Igen könnyebb lett :smiley: Bár hozzá kell tegyem informatikai hálózat építőnek tanultam így bőven elég volt akkor a cisco-s eszközök parancsait megtanulni :smiley: de be kell vallanom a linuxot még sokat kell tanulnom sose mélyültem el eme nyilt forrás kódú rendszerbe és szereztél egy feliratkozót a csatornádra :slight_smile:

Oh, köszi szépen, megtisztelsz! :smiley:

Spoiler

44147553_1925233190887133_2143325204829437952_n

Bár nem mai infó, de lehet hogy nem mindenki hallott róla: