Logitech G533 vagy Corsair Void Wireless?

Üdv! Választani kéne a kettő közül. Tudnátok segíteni? Elsősorban gaminghez kell

Hali!
Jelenleg alza-n ugyanebben az árkategóriában kapható a hyperx cloud flight, inkább azt.
Ha mindenképp ez a 2 közül szeretnél választani akkor inkább a logitech.

1 Like

Az ár nem számit, csak a teljesitményt és a funkcionalitást kell figyelembe venni. Így is logitech marad? Én arról tudok legtöbbet, a corsairt csak megláttam.

Názd meg ezt is ez mind kettöü vezetékes és vezeték nélküli is és kondenzátoros nem lithiumos ami szerintem nem kis dolog.

https://www.madcatz.com/index.php?action=proA-ratAIR

Kb ugyanazon a szinten vannak, a corsair rgb-s is, de az annyira nem jelent pluszt, mert attól jóval gyorsabban merül az aksi. A logitech-et csak a support miatt választanám, mert még itthon is nagyon korrektek.
Ha az ár nem számít, akkor inkább a hyperx cloud flight, logitech g933/935 és a corsair virtuoso hármasból választanék.

Ha úgy értettem volma, hogy az “ár nem számit” akkor ez a bejegyzés el sem készül. Most elárulom, azt akartam mondani ezzel, hogy nem kell a boltok árait nézni, mivel használt/bontatlan/outlet állapotban veszek, tizenakárhány ezer forintnál többet költeni egy darab műanyagra, 2 hangszóróra és egy pici mikrofonra, meg esetlegesen néhány ledre szerintem marhaság.