Loot adventure game help

Sziasztok. Ezekhez hasonló játékot/játékokat keresek. Ghost of Tsushima, Mad Max, SW Fallen Order, Assassins Creed Origins, Spiderman. Egy nyílt világ, amiben felfedezés során gyűjthetjük a különböző loot-okat, felszereléseket. A fent említett címek pont ilyenek, nagyon imádtam őket épp ezek miatt, viszont most nincs ötletem mivel folytassam. :frowning:

Köszönöm.

Szia, Witcher 3, dying light 1-2, de érdemes az elsővel kezdeni, ami így elsőre beugrott, illetve a borderlands sorozat, ami inkább masszív loot mint nyílt világú játék.

2 Likes

Köszi. Dying Lightra ránézek ma köszi! :slight_smile:
Borderlands valami miatt nem jött át, talán az új azt még nem próbáltam viszont. Illetve most eszembe jutott az új Watch Dogs is.

Just cause 3-4 is nyílt világú, de abban nem loot, hanem gyűjthető cuccok vannak

Szia!

A TC’s Ghost Recon: Wildlands is szerintem belefér. Aztán a No Man’s Sky, a Fallout sorozat is lényegében loot-ra megy. Végülis a sandbox és a RPG/MMORPG játékok összesének szerves része a loot. :slight_smile:

1 Like

ac odyssey és valhalla?

Division 1-2
Fallout-ok
Összes Farcry

1 Like

Néha olvass vissza :smiley:

Át olvastam a kommenteket, csak akkor az agyam skippelte ezt ezek szerint :smiley:

1 Like

Köszi srácok!

2 Likes

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.