lV. Budapesti NINJON találkozó [VÉGE]

Sziasztok Ninjonok!

Budapesten már rég volt közönségtalálkozó! Most szervezek egyet :smiley: Az esemény természetesen Mordor kopár pusztaságán kerül megrendezésre ahova minden elszánt kardforgatót szívesen látunk!

Időpont: 2018. Július 29. 17:00

Helyszín: Deák Ferenc tér az Akvárium klubnál a víznél.

35 Likes
8 Likes

Jaj… asszem esküvőn leszek…

A legutóbbi is nagyon jó volt én biztos szívesen jövök erre is! :smiley:

1 Like

Sajnos hamár nem tudok menni vasárnap akkor ezen gondolkodok köszi lengyelb :smiley:

1 Like

Megpróbálok eljönni! :slight_smile:

1 Like

Ott találkozunk :wink: :laughing:

1 Like

Ott tallálkozunk :wink: remélem minél többetekkel :slight_smile:

1 Like

Figyelembe véve, hogy én csak read-only és listen-to-only üzemmódban vagyok jelen már évek óta, nem tudom, mennyire lenne értelme “odatolni az arcomat” - ráadásul felfelé lógok ki a korosztályból (egy hónap múlva leszek 34, bár állítólag 28 óta semmit nem változtam :smiley: ) Amúgy a PC Gurunál (is) dolgoztam 8 éven keresztül (hardver rovat), párhuzamosan az iPon.hu-val (notebook tesztek 99%-a) :slight_smile:

4 Likes

Én is hasonló képpen vagyok jelen, leginkább virtuálisan arcoskodom de mostmár lassan tényleg el kéne nézni egy találkozóra mert nah :smiley: ha nem hívnak be dolgozni szerintem így is teszek. :slight_smile:

2 Likes

Öcsém születésnapja lesz, de ha ebédnél köszöntjük fel a családdal, akkor szerintem ott tudok lenni. Ha már eddig egy találkozó kivételével mindegyiken ott voltam, akkor ezt sem szeretném kihagyni. :wink:

1 Like

32 leszek :slight_smile: ez ne aggaszon, mindenkit szívesen látunk.

2 Likes

Remélem ott találkozunk :slight_smile:

@SirRazdal a család az első, de ha jössz annak örülök :slight_smile:

1 Like

Otthon leszek , tervezem hogy benézek ! :slight_smile: Pitbull koncert lesz egy nappal előtte szóval nem mondom biztosra majd attól függ milyen állapotban leszek :smiley:

3 Likes

Sajnos nem tudok elmenni, mert nyaralni leszek. :frowning:

Valószínűsítem hogy én is megyek. Valami programterv van vagy csak kipécézünk egy szimpatikus helyet iszogatni?

2 Likes

Én is “read-only és listen-to-only üzemmódban” vagyok, de nagy valószínűséggel ott leszek. :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok!

Ugye nem gond, hogyha 14 évesen oda megyek? Csak mert a koromból fakadóan voltak már ilyesmi gondok.

@lengyelb Szerintem Te még emlékszel is rám, én voltam a “favágós” srác a V4-en. :smiley:

1 Like

gyere nyugodtan :slight_smile:

1 Like

Én akkor még nyaralok majd :slight_smile: De ti érezzétek nagyon jól magatokat! :blush:

1 Like