lV. Budapesti NINJON találkozó [VÉGE]

köszi, neked meg jó nyaralást :slight_smile:

1 Like

@lengyelb Nagyon köszönöm! :slight_smile:

ott tali :slight_smile:

1 Like

ezt most már nem hagyom ki ugyhogy megyek akármi lesz is :smiley:

1 Like

Elvileg 28-án jövök haza LA-ből, ha nem lesz durva a jetlag akkor kinézek :slight_smile:

1 Like
5 Likes

Oh Zsír ha nem lesz semmi dolgom akkor én is megyek ha nembaj @lengyelb :smiley:

1 Like

Mindenki nyugodjon meg én is megyek :joy:
Van a rossz időre alternatívánk ?

1 Like

Az Akvárium Klub… ha netán esne

2 Likes

Valami program van tervben, vagy csak dumcsizás? Mind a kettő véglet tetszik :smiley:

Szerintem nem árulok el nagy titkot, de egy két Ninjon jelezte már, h készül program/játék ötletekkel.

5 Likes

lehet elnézek :smiley:

2 Likes

En ugy tunik h tok menni jo lesz ujra latni a ninjon tarsakat

2 Likes

Úgy tűnik, hogy mégis fogok tudni jönni és lehet, hogy jön velem az egyik öcsém is.

4 Likes

Gondolkodom azon hogy elmenjek-e, kedvem lenne, de eddig nem nagyon ismerek senkit a közösségből, és nem szoktam eljárni itthonról, úgyhogy nem vagyok ismeretes Pesten. Ez a találkozó jó lenne kezdésnek, de kicsit félek hogy ki fogok lógni közületek :confused:

3 Likes

Remélem eljössz, itt mindenki Ninjon barát :slight_smile:
Ez tényleg jó kezdésnek, bármikor jöhetsz mehetsz, nincs kötöttség, ingyen van és jó társaság!
Szeretettel várunk!

4 Likes

Próba cseresznye, ha nem jön közbe semmi, akkor kinézek én is, biztos jó buli lesz :smile:

4 Likes

Sziasztok még nem voltam találkozón, sőt pestre is most költöztem szóval tudtok mondani valamit hogy zajlik ez? És ha egyedül megyek is eltudok vegyülni? :slight_smile:

5 Likes

Szia @vikidragon
Mindenki egyedül jön
általában egy órát várunk a találkozó pontnál, h mindenkit megvárjunk, utána eldöntjük, h hova
megyünk, egy beülős valahová
ott elvagyunk ameddig jólesik :slight_smile:
szeretettel várunk

5 Likes

Sziasztok!
Én sem ismerek még senkit, de ha már ennyi új arc is jön, én is megyek ha nem jön közbe semmi. :slight_smile:

7 Likes