lV. Budapesti NINJON találkozó [VÉGE]

Egy kis bátorítónak :smile: : Én is tervezek menni, én sem ismerek közelebbről senkit, de azt hiszem, hogy ilyen közösségben ez nem okozhat problémát. :blush:

6 Likes

Megpróbálok én is elmenni végre… :slight_smile:

3 Likes

Sziasztok! :slight_smile: én is nagyon szívesen részt vennék ebben, igyekszem mindnet úgy alakítani hogy ott lehessek :)) meg soha nem voltam

3 Likes

Én sajnos úgy alakult hogy nem tudok menni de jó szórakozást mindenkinek :slight_smile:

1 Like

sajnálom, de majd legközelebb!

2 Likes

Egyrejobban várom :smiley: jó lesz találkozni végre a ninjonokkal látni kik vannak a nevek mögött és eltölteni egy jó kis délutánt :smiley: első ninjon tali (leszámítva a V4-et mikor találkoztam pár ninjonnal és a srácokkal ami király volt) de most a többiekkel is és áá várom nagyon:D

6 Likes

Én meg hoznék magammal egy barátnőmet ha nem baj (mert o nem nagyon szokta nezni a TheVR-t )

4 Likes

Aki volt a liveodban is? :slight_smile:

1 Like

Igen o

1 Like

Valószínüleg sajnos még sem tudok menni, majd máskor. Jó szórakozát! :slight_smile:

ohh sajnálom
pedig egyre többen szólnak, h jönnek :slight_smile:

1 Like

Eddig úgy volt, hogy nővéremnél meg tudok szállni egy éjszakát, de mégsem. Győri vagyok.

Asszem tudok csatlakozni, főleg, hogy eddig egyiknél se voltam még az országba se :slight_smile:
Most is vidéken leszek, de igyekszem 5-ig visszatolni a képesebbik felemet BP-re .

2 Likes

@gumiabroncsc a jó isten áldjon meg… hát nehogy a szálláson múljon már :slight_smile:
Akkor adok én szállást neked. Egy matracom még van a lakásban, igaz luxusra ne számíts, mert a lakásom a műhelyem is :wink: de ha szereted a finomelektronikát nézegetni elalvás előtt akkor még otthonos is lesz.

7 Likes

@drprofesszormd Írj rám valahol privátot, itt vagy Ticcsen. :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok! :slight_smile: Én is a csendesebb sereghez tartozok, de most már nagyon szeretnék elmenni egy ilyen talira, szóval mindenképp ott leszek. :slight_smile:

7 Likes

Ott leszek! :grinning::wink:

3 Likes

Hali! :slight_smile: én is inkább azok közt a csendben hallgatók közt vagyok, de itthon leszek szóval szívesen csatlakoznék ha lehet :slight_smile:

2 Likes

gyere, szívesen látunk :slight_smile:

Nekem “sajnos” úgy alakult hogy tovább maradok Kaliforniában mint terveztem, így a találkozó kimarad, de mindenkinek jó szórakozást kívánok innen is! :slight_smile:

1 Like