lV. Budapesti NINJON találkozó [VÉGE]

Sziasztok!
Énis a csendesebbik oldalt erősítem, csak néha néha nézem őket live-ba, az elején még gondolkoztam, hogy elmenjek-e, de döntöttem, elmegyek, már régóta érdekel kik rejtőznek a nevek mögött:) Pénzt kell vinni, lesz valami evés/ivás?

2 Likes

Ha nagyon meleg vagy nagyon rossz idő lesz akkor szerintem
Ninjon támadást indítunk az Akvárium klub ellen,
de ha kellemes lesz az időjárás akkor a parkban maradunk.
Most sem lesz kötelező semmi.

Terveim szerint 17töl 17:30ig gyülekező
17:30 tól pedig kötetlen program…

De remélem készültök extrákkal, legutóbb volt:
TheVR kvíz és
közösségépítő játékok.
Minden ilyesmire nyitottak szoktunk lenni, de természetesen ez sem kötelező senkinek!

5 Likes

Szerintem én is ott leszek ezen :slight_smile:

3 Likes

ahj nem tudok menni :frowning: pont lebetegedtem :frowning: :cry:

Sajnos nem tudok menni, elhúzódott a hétvégi program. :frowning: jó szórakozást majd legközelebb :slight_smile:

1 Like

Sajnos elhúzódott a mai program, max egy fél órára tudnék beugrani. :slightly_frowning_face: Úgyhogy inkább jövőre megismerlek benneteket, csak legyen újra :blush: jó szórakozást nektek!!

1 Like

Hello :smiley: Mi már itt vagyunk @lillajhs kolléganővel, de nem vagyunk pestiek így nem tudjuk, hol lesz pontosan a találkozó :sweat_smile: Ha valaki hamarabb itt lenne, keressen meg minket; szürke VR-póló és egy fekete VR-os tornazsák, zöld székeknél az Akvárium előtt :sweat_smile:

3 Likes

Én most készülődök és indulok :smiley:

4 Likes

En mar a buszon vagyok es tartok oda

3 Likes

Majd keresetek egy fekete polos lanyt navi kek szinu wearethevr os sapkaval

Én már itt vagyok a víznel van egy fa és az alatt ülök az árnyékba :smiley: kék rovidujju, és Assassins creedes sapiba :smiley:

1 Like

Hol van pontosan “A Víz”? :sweat_smile: Be kell menni az akváriumba vagy kívül?

1 Like

Kívül :smiley:

Dasz iszt kilátásunk; jó helyen vagyunk? :sweat_smile:

3 Likes

Beulunk az Akvárium klubba, ott lesz a gyülekező ott várunk titeket!

1 Like

Bármi ismertetőjel, hogy ne idegenekhez menjek oda? ><

1 Like

Hat egy nagy csapat ül itt ew vannak vr polosak de integetunk ha látunk :smiley:

2 Likes

Már most sokan vagyunk fel fogsz ismerni minket, többen is vannak a srácok polojaban! :wink:

1 Like

Ha egy fekete hajú fekete póló meg nadrág összeállotású szemüvegest láttok integessetek :joy::sweat_smile:

2 Likes

Meddig vagytok kint kb? Mert most szabadultam es kb 50p mig oda ernek.

2 Likes