lV. Budapesti NINJON találkozó [VÉGE]

Szerintem gyere nyugodtan

Nagyon jó volt , a következőn tali ! :sunglasses:

4 Likes

Köszi a szervezést @lengyelb! Nagyon jól éreztem magam, jó volt megismerni a többieket :slight_smile: Remélem a következőn is részt tudok majd venni :smile:

5 Likes

Ismét nagyon jó volt! Kösz @lengyelb, hogy megszervezted! Jó volt találkozni régi ismerősökkel és új arcokkal egyaránt. Illetve, bocs, ha öcsémmel kissé túl harsányak voltunk. :smiley:

6 Likes

Király volt nagyon, örültem hogy megismerhettem azokat akik ott voltak és tudtam veletek beszélgetni :slight_smile: koszi @lengyelb remélem következőn is ott lehetek majd :slight_smile:

5 Likes

Baromi jó találkozó volt! Örülök, hogy ennyi új arcot megismerhettem, köszönöm!

4 Likes

:grinning::wink::camera:

25 Likes

Első találkozóm volt, de biztos nem az utolsó, nagyon jól éreztem magam :smile:
Köszönjük a szervezést @lengyelb :smile:

10 Likes

Baszo képek lettek Regi :))

4 Likes

Én eléggé izgultam, de nagyon jól éreztem magam, biztos megyek máskor is! Örülök hogy találkoztunk! :slight_smile:

11 Likes

@lengyelb Köszi a szervezést! @gogregina Mik azok a képek rólam :joy::joy: :purple_heart:

5 Likes

Nagyon jó képek @gogregina köszönöm :slight_smile:

3 Likes

Sry skacok, hogy nem jöttem, de nem kaptam meg szabadra ezt a napot ( sem ) :frowning:

Talán a kövire már tényleg eltudok jutni, ha nem kolostorba vonulok :smiley:

3 Likes

Köszönöm a remek társaságot amit nyújtottatok, biztos hogy legközelebb is számíthattok arra hogy megjelenek :grin::hugs:

6 Likes

Én is köszönöm! :metal:

6 Likes

Én is nagyon jól éreztem magam. Örülök, hogy kicsit közelebbről megismerhettük egymást! :blush:
Köszönjük a szervezést @lengyelb. :blush:

7 Likes

Köszi @lengyelb a szervezést, jó volt a találkozó :slight_smile:

7 Likes

Köszönjük a szervezést @lengyelb, nagyon király találkozó volt. Jók lettek a képek @gogregina.
Várom a következőt :slight_smile:

7 Likes

Én is köszönök mindent, nagyon jól éreztem magam. @gogregina nagyon jók lettek a képek, köszönjük őket. :slight_smile: Remélem majd a kövi talira is eltudok menni. :slight_smile:

7 Likes

Köszönjük a szervezést, @lengyelb, örülök, hogy ennyi ninjonnan megismerkedhettem élőben :slight_smile: sok ilyet!

7 Likes