Macbook Air vs. Pro

Nem beszélhet / írhat mindenki ugyanolyan hangvétellel, különbözőek vagyunk, én nem nagyon szeretek jópofizni, de szerintem egyébként is fontosabb a tartalom.

Kedves @Anttarax kérlek vedd figyelembe a szabájzatot és azokat az intelmeket amiket Jani és Pisti szór el a HH vagy egyéb műsorok közben!
Az egyik ilyen az, hogy a TheVR fórum egy kedves hely, nem szeretnénk ha itt olyan oltások mennének mint más helyen a netten. A szabályzatban Jani ezt úgy fogalmazta meg, h mindig vegyél egy nagy levegőt mielőtt hozzászólsz egy bejegyzéshez. Ezt én úgy egészíteném ki, h ha nem tudsz kedvesen segítőkészen hozzászólni egy adott témához akkor inkább ne tegyél bejegyzést.
És kedves @fogaddelte a “mikor hánysz megint a közepébe” sem túl kedves hozzászólás!

Igen, elnézést kérek…

Ezt nehéz megmondani mert 2019 es termékek :smiley: , de hozok két példát… Családban van egy 11 colos macbook air ami 5 éves, 2000 ciklus van az akksiban és vígan megy netezésre, wordre,filmnézésre, de láttam már 2009-es macbook prot is , egy ssd vel még mindig használhatóbb volt mint egy 150 ezres windows laptop.