TheVR Fórum

Mafia: Triology

Érkezik a triológia felújított változata.

6 Likes

Kezdem azt hinni, hogy nem is lesznek már új játékok, csak remakek meg remasterek… :frowning:

6 Likes

Bár Én is jobban örülnék egy vadonatúj Mafia játéknak (mondjuk a 3. részt látva már nem tudom mit gondoljak), a képek alapján elég kecsegtetőnek néz ki az széria indító címének felújítása szerintem.

3 Likes

Egyébként ez pont engem is érdekel, mondjuk kizárólag az első rész :smiley: De ha lecserélik a zenéket, megőrülök. :smiley:

6 Likes

Steam-es változat mellett nem lesz nehéz ezt áthidalni. :wink:

Régi játékoknál nem baj, ha kapnak akár 1 remake, vagy 1 remaster, de egy Mafia 3-t minek, mikor a jelenlegi generációra adták ki??
Sztem 1 Mafia 1-2 bőven elég lett volna, s utána bombaként bejelenteni a 4-t.

Szerintem részben azért, mert Ők is érzik, hogy a 3-at elcseszték. Próbálnak valami változtatni, hogy a franchisenak ne legyen fekete pontja. Önmagában nem lett rossz game a 3, csak a sok értelmetlen, kötelező melléküldetéssel elcseszték. Nekem ezzel nem volt bajom, de a visszhangok szerint a gamerek nagy részének igen.

1 Like

Pedig mennyire izgalmas volt az a korszak! A zenék, a stílus, a minden (is)! Én nagyon sajnálom, hogy nem lett hibátlan az akkori végeredmény… de talán majd most! :pray::crossed_fingers:

1 Like

Az árak, előrendelés és további részletes információk elérhetőek a játék weboldalán! :slight_smile:

Uhh, asszem ezzel várni fogok még egy keveset… :smiley:

Mellesleg szanaszéjjel vannak a 2K Store-os átirányítások.

1 Like

Viszont ha jol latom akkor a Mafia 3 automatikusan frissiti magat steamen definitive edition-ne, ami azt jelenti, hogy ha csak az alapjatek volt meg, akkor is megkapjuk a DLCket ingyen… A Mafia 2 steam oldalan is azt jelzi, hogy megvan a definitive, viszont a kliens valamiert Classicnak jelzi :smiley:

Edit:
Ugye ahogy fentebb irtam a store oldalan mutatja a Mafia II DE kiadast, hogy megvan, es ha ranyomtok hogy telepitse - fel is kell ugrania a telepito ablaknak - akkor hozzaadja a konyvtarhoz. Viszont kis side note, hogy mig a Classic verzio 8GB, addig a DE 45GB!!! :smiley:
image

2 Likes

Gyaníthatóan mivel a Definitive változat csak egy Sub ID-ja a Classic-nak, amiatt jelenik meg így.

Fun fact:

1 Like

A lenyeg, hogy azok akiknek megvolt a 2-3 megkaptak ingyen, azert ez szep gesztus :smiley: Mondanam, hogy a Mafia 1-et is hozzank vaghatnak, de mivel az fullos remaster lesz, biztos nem kapjuk meg… :smiley:

Egyebkent a store megint meg van bolondulva, nekem is azt jelzi, hogy nincs meg a 2 DE, kozben meg beadta ugye :smiley:

1 Like

Nyah, most jutottam el odáig, hogy ránézzek erre a Mafia 2 “Remaster”-re…ez mi? :smiley:
Ezt nem nevezném Remasternek, ez konkrétan egy filter csere. Eléggé csalódást keltő.
Legalább az első egy fullos Remake lesz, azok a képek tényleg nagyon biztatóak. De ez…ehh…

1 Like

Mivel definitive kiadás, egyébként sem érdemes.

*Sóhaj, akkor definitive…ennyi erővel hívhatnák Mafia 2: Just the Same Edition-nek is. Szerintem a lényeg azért átment. :roll_eyes:

1 Like

Remélhetőleg az új tartalom minimum olyan jó lesz, mint az eddig látottak és hallottak. :slight_smile:

oof

1 Like

A sztori bővítéséért és átdolgozásáért pedig a Mafia 3 egyik írója felel majd.

Na, megérkezett egy látványosabb trailer az első részhez.

@meteoric87 hallgasd meg a videó végét is. :wink:

3 Likes

A hétszázát… Engem a “dallam” máris meggyőzött. Egybe libabőrös lettem.
Áh, szerintem én nekifogok a réginek amíg megjelenik :smiley: