Magyar Arduino nap

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Idén is megrendezésre kerül az Arduino nap, ami azt jelenti, hogy a világ számos pontján rendezvényeket szerveznek, hogy akik ezzel foglalkoznak, megismerjék, segítsék egymást és tanuljanak esetleg valami újat.

(Aki még nem ismeri az Arduinot, az itt megnézheti mi is az:
https://www.youtube.com/channel/UCmPAcId7ZigwLFfpxPwYfiA )

Mindez Budapesten kerülne megrendezésre, de a helyszín miatt egy kis problémába ütköztem. Az Arduino (a cég) azt kéri, hogy az esemény ingyenes legyen, ebből következik, hogy a helyszínnek is annak kell lennie. És hát baromi nehéz ilyet találni sajnos. Kb. 30-50 emberre számítok, így nagyjából egy akkora helyre lenne szükség és ennek a keresésében szeretnék segítséget kérni.
A segítségeket előre is köszönöm!

Balázs

2 kedvelés

Parkot javaslok, mondjuk nem tudom van e áram igénye egy ilyen rendezvénynek
mennyi látogatóra lehet számítani stb
de belvárosi müvházakat kérdezz meg, esetleg piaci területet de ingyen nincs semmi
ill egy park,
vagy, VAGY kérdezd meg pl dürerkertet h déltől 16ig fogyasztás fejében beszerveznél x embert
hátha

Sajnos van áramigénye, kellenek laptopok, stb. Tudom, hogy nincs semmi sem ingyen, de ilyenfajta támogatást attól még szívesen elfogadnék, főleg, mert az a kikötés, hogy ingyen legyen. De így is adtál hasznos ötleteket, köszönöm szépen! :slight_smile:

Én mikor fejhallgatós találkozón voltam, akkor az volt a megoldás, hogy aki tudott, az támogatta a rendezvényt 1-2 ezer forinttal, így a szervező ki tudta fizetni a terembérleti díjat.

1 kedvelés

Én lehet, hogy megpróbálnék pár felsőoktatási intézményt. Szerintem ott jobb támogatásra számíthatsz.

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat, én is iskolákban próbálkoztam be, az egyik valószínűleg be is jöhet! :slight_smile:

Hello!
Ha sikerül megrendezned ezt a dolgot én szívesen elmennék mert érdekel az arduino sőt lehet mást is hoznék! Szóval szorítok hogy sikerüljön helyet találnod! :slight_smile:

1 kedvelés

Szia! Örülök, hogy lenne ekdved! A youtube-on és a facebookon megtalálsz Magyar Arduino Labor néven, ott van egy excel, amit ha kitöltesz, tudni fogom, hogy jösztök! :slight_smile:
https://www.youtube.com/channel/UCmPAcId7ZigwLFfpxPwYfiA

Szívesen mennék én is, szeretem az arduibot van is nekem itthon 3 db
de sajnos nem tudom megoldani hogy felmennyek pestre :frowning:

1 kedvelés

Sajnálom :confused: Lesz róla videófelvétel + ha minden jól megy, live stream is! :slight_smile:

az jó lenne ha lenne

1 kedvelés

Közel egy évvel később olcasom a topicot :slight_smile:
Én magam elég nagy mennyiségben és időben fejlesztek arduino IDE-ben különböző boardokkal (sajnos nem eredetikkel) abbol csak 2db UNO-m van, de irdatlan mennyiségben van modulom és boardom itthon.a a 2018-ba lehet beszálnék, de min elmennék rá.
Most úgy áll a dolog, hogy németországban leszek egész márciusban, de még változhat.
:slight_smile:

1 kedvelés