Magyar Oculus barátok

Sziasztok,

Rift Multiplayer játékokhoz keresnék barátokat.
Jó lenne ha a magyar Oculus közösség összekovácsolódna.

Ha gondoljátok nyugodtan jelöljetek Oculus Home-ban friendnek!
Egyenlőre a Landfall Betat toltam, de gondolkozom hogy megvegyem az EVE Valkyre-t is.

bboss61

Én inkább csak olyan játékokkal játszok, amik megkövetelik a Touch használatát. :smirk:
De ha valakit érdekel egy kis játék akár Oculus, akár Steam platformon, SFGeri néven megtaláltok mindkettő helyen. :wink:

Támogatom! :smile:
@bboss61, @SFGeri az oculus home-ban küldtem friend reqestet.

Hol szerezhető be Magyaroszágon a rift+touch legjobb áron?

Én is ki próbáltam a Landfall Betat de nekem annyira nem jött be. Alapvetően tetszik ez a terepasztal feeling de csak úgy ha körbe járható vagy forgatható. A EVE-nek a 60 dolcsiját kicsit sokallom érte.

Kint van (Landfall)! És csak 30 pénz! :slight_smile:
Annyiért szerintem megéri.

Ui.: Szerintetek az EVE megéri a 60-at? nagyon kacsingatok felé. :slight_smile:

Én azt halottam, hogy az EVE kampány módja 4 órás. Az az igazság, hogy Én nem igen merem megvenni mert 60 dodó az azért nem kevés és még nem igazán tudtam eldönteni, hogy tetszik-e nekem, szóval Én egyenlőre nem vettem meg, egy rakás VR játékom van amit még nem vittem végig, talán ha azokat végig vittem esetleg utána. :slight_smile:

Ha már itt tartunk, le tudnátok írni mivel játszotok?

Épp azon agonizálok hogy megvettem az oculust és rádöbbentem, hogy nem sok, viszont kevés játék van rá. :confused:
Csak ilyen VR-osított WarThunder meg hasonlók amikben esélyem sincs a 4k-s játékosok ellen.

Amikkel jelenleg én tudom tolni:
Dota2
War Thunder
Lucky’s tale
Schwein Demo
Project Cars
Farlands

• a mindenféle nyálcsorgatusz Experience, de azok nem játékok.

Nekem ezek vannak meg:

• Robinson: The Journey (Gamepad)
  • Fruit Ninja (Touch)
  • Arizona Sunshine (Touch)
  • Cranga: Harbor Frenzy (Touch, Gamepad)
  • Superhot VR (Touch)
  • The Unspoken (Touch)
  • Please, Don’t touch anything (Touch)
  • ADR1FT (Gamepad)
  • The Climb (Touch)
  • Kingspray Graffiti (Touch)
  • I Expect You To Die (Touch)
  • Space Pirate Trainer (Touch)
  • Ripcoil (Touch)
  • Euro Truck Simulator
  • Lucky’s tale
  • Project Cars
  • Farlands
  • Minecraft (Még csak DEMO-ba próbáltam de tervezem a megvételt mert nekem nagyon tetszik)
  • Alice VR

A játékok többsége Touch-hoz van és azok jók is. A Cranga: Harbor Frenzy olcsó is és nekem nagyon bejött.
Ezek mellett pedig a sok Experience, amik közül nekem EPIC a theBlue és a Google Earth VR ami szintén igényli a Touch-ot.

@bboss61 @SFGeri az oculus home-ban küldtem friend reqestet. Én a 88kalles88 néven vagyok megtalálható.

@33neelix33 Én is küldtem neked requestet. :slight_smile:

Sziasztok!
Néhányotokat már jelöltem az Oculus Home-ban.
HaRdCoReTom néven vagyok.

Sziasztok!
Én a DEAD AND BURIED játékhoz keresek barátokat… játszik vele még valaki?
Köszi

Én is jelölök akit csak tudok… Illetve ha már összekovácsolódik a csapat, van egy pár ilyen multis Battle Arena game, pl:
Age of Heroes
Trickster: Co-op Dungeon Crawler
meg még egyet láttam korábban…
Átlag 20-30 Péz körül mozognak, szóval ha leszünk egy kicsit többen, akkor simán lehetne tolni Multi-coopban xD

Én is összeszedtem most pár embert, mert van néhány játék amit szórakoztatóbb lenne többen játszani. Egy kis Dead and Buried pl király lenne csapatosan.

Úgy látom az Oculus kliensben nem nagyon van sok lehetőség kommunikációra. Lehet érdemes lenne erre a célra létrehozni egy Discord szervert. Van erre esetleg igény?

SZia!
Köszi a jelölést. Jó lenne ha gördülékenyen működne a játékban a barátok összerakása egy játékba, de nekem eddig úgy tűnt, hiába hívogatjuk egymást a játékban, mindig csak véletlenül rak össze minket… :frowning:
Ha leszünk elegen, akkor talán a create game funkciónál ha kiválasztjuk hogy csak barátok jöhetnek, akkor már összerak majd… nálam már így vagyunk 4-en magyarok.
Hiányzik hogy addig nem tudunk kommunikálni amíg nem kerülünk egy játékba, jó lenne erre is valami megoldás…

Szerintem jó ötlet a discord. :slight_smile:

Majd később én is csatlakozom de még várom a 3. szenzort és át kell kissé rendezni a szobát. Addig inkább nem multizok mert csak szidnátok :slight_smile:
De szeptember körül remélem rendeződnek a dolgok.

Hol lehet értelmes áron venni szenzort? Amiket én eddig nagyon horror áron láttam csak ilyen 40e körül. Igaz szerintem az oculus store-os ára is ilyen 20e Ft körül van kb. Én olyan 10-15e-et látnék rá reálisnak.

Csináltam egy Discord szervert. Egyelőre 4+1 voice csatornával és egy text csatornával. Kezdésnek ez szerintem megteszi aztán majd bővül ahogy igény van rá. Csatlakozni ezen a linken lehet. A link nem jár le úgyhogy adjátok tovább nyugodtan, de a visszavonás jogát fenntartom. Bár itt Oculusról van szó fentebb, de szerintem nem lenne szerencsés szétszeparálni a vr közösséget, a legtöbb játék úgyis játszható mindkét headsettel.

Csinálok ennek egy külön topicot is majd, bár lehet reklámozásnak számít és az adminok megvesszőznek érte. @SFGeri úgy nézem te moderátor vagy. Egy ilyen discord csatornát népszerűsítő poszt belefér, vagy inkább ne is próbálkozzak?

Alza.hu-n 17790+ÁFA de egyenlőre nincs készleten. Talán szeptemberben lesz.
Én már majdnem 2 hónapja megrendeltem, azóta összesen 9 db e-mail kaptam az új szállítási határidőről.
De a türelem Oculus szenzort terem…

Amúgy most körülnéztem:
amazon.de: 200 Euro
amazon.co.uk: 139 font
amazon.com: $60 + $43 szállítás