Magyar Oculus barátok

Nem hiszem, hogy bármi gond lenne belőle, főleg ha a TheVR fórumot is megjelölöd. :wink:

Elég horror árak, remélem hamarosan lentebb megy ez is. Nem is értem ezt az árazást, mert ennél még az Oculus touch is olcsóbb és ahhoz adnak egy kontrollert :smiley: Ez az alza.hu még ahhoz képest nem olyan durva. Majd ha lesz raktáron lehet én is beruházok még 1-2 szenzorra. Négy szenzorral már elég jó lefedettségű roomscalet lehet összehozni.

Igen, én is azon gondolkodtam, hogy ha sehogyan sem jutok hozzá másképp akkor veszek még egy conroller párt és ahhoz lesz. Úgy sem árt a tartalék, most még kicsi a hely és már többször is beleütöttem a szekrénybe :frowning:

Én tetőtérben lakom és a ferde tető falat sikerült már párszor lekoccolni :slight_smile: Egy kis szobaátrendezés lehet nálam is lesz majd, bár amíg két szenzor van csak addig olyan nagyon nem akarok rendezkedni. Én most nem rég akciósan szereztem be az Oculus és touch csomagot és az a marha vicces, hogy így a touch konroller olyan 24e Ft volt. Igaz ez tényleg nagyon akciós ár volt, de magának a szenzornak az ára nevetségesen magas.

Még régebben leírtam a tapasztalataimat 3 sensorral kapcsolatban.
Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre. :slight_smile:

Egyrészt aki még nem tette meg, nyugodtan dobálja be a nevét, hogy tudjuk jelölni… Másrészt gyűjtsük össze a multis játékokat, hogy együtt tudja tolni a közösség…
Az InVoker (steam) egy fasza PVP mage game, 10 dolcsi asszem, azt viszont csak multiba lehet tolni, jó lenne oda ember.
Továbbá a RecRoom egy baromi jó közösségi game, de vannak nehéz dungeonok benne, jó lenne összeszedni pár 4 fős magyar csapatot. @Muki játszik vele, remélem hogy @n3ur0tic is ráér… Szóval gyertek nyugodtan , biztos hogy lesz kivel játszani.

RecRoom - ot én is tolom auer.adam néven vok regelve oculustra vegyetek fel nyugodtan.
még csak 2 szenzorom van de ahogy időm jobban engedi ( meló sajnos ) igyekszem többet gamelni.

igen, a 2 szenzor elég szar, de nem tudnám hova tenni a 3.at :smiley:

Én most kezdtem vele játszani, nagyon bejön :slight_smile:
zoli3348 néven vagyok Oculuson is.

Már gyűlünk a discordon is. Bár még túl nagy aktivitás nincs, de azért kezd alakulni. A Rec Room az király volt így csapatosan. Mondjuk az összes játékban van hang kommunikáció így a voice channelek nem tudom mennyire lesznek discordon kihasználva. Ez majd idővel kialakul. Egyelőre a general text channel ami kezd éledezni.

Beszúrom ide is a linket a discordhoz, hogy ne kelljen felfelé görgetni :slight_smile:

köszi, épp kérni akartam :smiley:

sziasztok, ha gondoljátok vegyetek fel oculuson belül, mukika1234 :slight_smile: leginkább mostanában Rec room-ot tolom :smiley: nagyon bejön a dolog ott

Azt hiszem hogy a mostani weekly kimarad xD

nekem dehogy :smiley: frizbis kész, a paintballos is felénél tart, az elsőhöz meg magyarok kellenének :smiley: és nem az a lényege h halál nélkül vidd végig hanem hogy ne legyen frendly fire :smiley: meghalhatsz csak ne csapattárs által :DD

Szerintem van értelme a discordnak mert ha jól emlékszem akkor ha kilépek a játékból akkor oculus home-ban már nem működik a voice chat.

Amúgy nem tudom mennyire vágjátok, de a steam vr felületében is vannak feladatok meg geocaching ahol lehet ládákat keresni és kapni érte cuccokat. De akad olyan környezetek is ahol lövöldözni kell és kapsz állat figurákat mint a vidámparkban.

Az igaz, ezen az oculus kliensen van még mit dolgozni egyébként.

Muki, akkor rosszul értelmeztem :smiley: hétvégén akkor nekiesünk :smiley:

Neurotic, tudok rola csak az uncsi :smiley:

Sziasztok!

Echo Arena-t játszik valaki? Fiam keres hozzá magyar barátot, hogy össze tudjanak játszani. Ha van ilyen, vegyen fel nyugodtan.

Köszi :smiley:

Sziasztok!
Magyar barátokat keresek Oculus játékokhoz pl Dead and Buried!!
Aki jönne vegyen fel eri3k91