Magyar Oculus barátok

oculushoz szivacsbetétet hol találok? linket tudtok adni?

És jobbra lent az Interface versiont legörgetve választhatod a long/eyewear-t szemüveghez. Bár ebben mivel távolabb leszel a lencséktől valszeg szűkül a látómező is.

Ha kipattintod a betétet a műanyag kerettel (viszonylag könnyen kijön) akkor szerinem csap alatt valami mosószerrel ki is mosható a szivacs. Még nem próbáltam nem tudom lejön e a ragasztás.

MAGYAR oldalról nincs? .-.

Szeptemberre ígéri az Alza.hu ami ugyan cseh cég de forintban tudsz rendelni, van budapesti átvevőhely / garancia ügyintézés. És persze kiszállítják ha kell. De ez az cucc sem olcsóbb mint kintről.
Én is nézem folyamatosan, ha beleakadok valahol akkor jelzem. Én amúgy a keretre ragasztható műbőrt szeretném megvenni. Nem gyűjti magába a nedvességet és nagyon könnyen tisztítható.

Szia Gábor!
Nagyon király volt ma is a játék… Jöhetne még valaki, hogy meg legyen a 4-es csapat… és nem kéne mindig várni idegenekre… .)

Jaja, jó meccseket toltunk. A HVRC discord csoportban kezdünk gyűlni, majd igyekszem embert szerválni legközelebb onnan. Mondjuk viszonylag kevés még az aktivitás, de majdcsak felpörög. Rec roomot szoktunk még néha tolni azt is küldhetnénk majd valamikor. Kell egy kis változatosság :slight_smile:

Jaja… mehetünk majd ott is… igaz én rabjává váltam ennek a dead and buried-nek, bár csak így barátokkal, mert anélkül már uncsi… de Manót megfűzöm és akkor ott is toljuk. :slight_smile:

Én is szívesen benne vagyok multiba, Discordon beszéljük és játszunk :slight_smile:

sziasztok

valaki Arizona Sunshine ? Már a whisky se elég annyira fosok :smiley:

(auer.adam) néven vok fenn

Hali!
Én, meg egy magyar srác a drop dead-et próbáljuk ki… az is zombi ölős… Neki az arizona is megvan, majd hátha összeakadtok egyszer.
Nati

Sziasztok!
Stefan Lukacs (Sv3D_HUN_GER) innen vett fel engem barátnak?
Ha igen és olvasod, írj rám priviben légyszi.
Köszi, NAti

Sziasztok!
Hétvégén ingyenes multiplayeres játék:
From other suns

Töltsétek!

Én kipróbáltam, az ötlet és ez elgondolás jó de az irányítás egyszerűen katasztrofális. :frowning:

Miért mi a gond vele? Rosszul lettél vagy valami más a gond? Én is játszottam vele pár órát és az irányítás olyasmi mint a Pavlov vagy az Onward játékokban. A teleportos variációt nem próbáltam ki, hogy milyen. Arról csak olvastam valamit lehet, hogy nem a legjobb.

Ugye a teleportos mód nem is teleportálós, mikor elindulsz akkor átvált a játék külső nézetbe és úgy tudsz előre menni csak éppenséggel forogni nem tudsz ez az Én nagy bajom, meg legalább követhetné a kamera de még az se, elindulsz és távolodik tőled a karakter. A másik mód az jó akkor ha nem ülve játszod hanem állva, az onward-ot állva szoktam játszani és akkor teljesen jó az az irányítás de ugye az embernek nincs mindig kedve állva játszani.

Én a teleportálós mozgást nagyon nem szeretem, itt ki sem próbáltam. Elvileg ülve is lehet játszani a joystickes mozgással mert forogni is lehet a jobb stickkel de az ilyen forgástól (legalább is a folyamatostól) már az én edzett gyomrom is kezd lázadni. Be lehet állítani 10 fokonként is akár de nekem a legteljesebb illúziót akkor adja a game ha állok és magam forgolódok. Jelenleg 2 szenzorom van de szembe raktam egymással így szabadon foroghatok.

Amúgy érdekes módon játéka válogatja a rosszullétet mert a Subnauticat is ülve játszom és forogni kell de nincs tőle semmi bajom. Viszont a Mars 2030-tól állva is rosszul lettem. Pavlov és Onward meg sem okozott semmilyen gondot. Lehet azért mert látom magam előtt a fegyvert?
Amúgy meg szeretek állva játszani és a sportot tekintve ez az egyetlen aktív mozgás (jó, az íjászat is sport de ott pont az a cél, hogy ne erőltessük meg magunkat :slight_smile: ) a mindennapjaimban. Most kicsit bővítettük a room scale-t itthon, majd gyakrabban fogok fruit ninja-t, meg holo pointot játszani. Mert fő az egészség :smiley:.

Na én is pont így vagyok már vele… azzal vígasztalom magam, hogy a VR játék közben legalább több izmot használok mint ha PC-n játszanék. A Dead and Buried-be is rendesen le tudok izzadni ha olyan ellenfél van… hogy még levegőt sincs időm venni. :slight_smile:
Ebbe az új játékba nekem a joystick-os közlekedés jött be… azt érdekes módon állva is bírom, haladok folyamatosan, néha a másik joystick-kalfordulok… így hogy a játékban látok fix talajt a lábam alatt nincs gond. De az echo arénát nem bírom még ülve sem… :frowning:
NAti

Szia én kb. 2hónapja játszom vele, nekem is nagyon bejön! Papa 65 néven vagyok fenn. Remélem játszhatunk együtt, eddig nem találkoztam magyarral. majd figyelem a nevedet / zoli3348 / Jelezz vissza, hogy mikor szoktál játszani!
Bye…

Szia!

Felvettelek a barátlistára. Én általában esténként játszok 9-10 felé. Egy magyar sráccal nyomjuk, de ő most szünetel majd egy ideig, mert gariba vissza kellett küldenie a szettjét, bedöglött a fülese.
Addig egyedül nyomom majd, vagyis a külföldiekkel…
Remélem majd összeakadunk.
Nati