Magyar Oculus barátok

Szia!

Majd én is felveszlek. Ha megjelenik a From Other Suns jó lenne páran összejönni és játszani vele.
Én általában este érek rá de kommunikálni sajnos ilyenkor nehézkes mert a párom TV-t néz pár méterre tőlem, utána meg alszik és zavarom ha beszélek.
Hétvége jobb, de majd egyeztetünk.
Mostanában szinte csak az Onwarddal játszom amikor van időm de az Other Sunsra nagyon várok. Nov. 14-én jelenik majd meg.

http://steamcommunity.com/app/218620/discussions/8/2381701715723875116/
payday2 vr, ha lesz multi skacok, valeki benne van közösben? :smiley: meg persze ha nem ad bant a steam érte mint a csgo-nál

Hát ez még messze van. Nem játszottam sosem az alap játékkal de ha megjelenik a VR változat én benne vagyok.
Remélem akkor majd több időm lesz játszani mint mostanában :confused:

ÉN CSAK kedvből nem nyomom most :?D csóró porosodig 1.5 hónapja a gépen .-., de amúgy nem tudom hogy 2 emberes lesz 1 karakter vagy teleportálós lesz, volt egy olyan feltevés hogy valaki oculusban nyomja lő, és egy ember meg a gépen mozog billentyűn… az szar lenne

VALAKI? payday 2 vr? :smiley:
steam:http://steamcommunity.com/id/mukika1234/

Én tegnap kipróbáltam, nem rossz de többször is random crashelt a játék, úgy hogy még várok vele.

hali skacok, VRchat-ben a szemüvegem szenzora vagy talán a játék szar oculushoz és inkébb HTC-re van optimalizálva?
azt vettem észre hogy ugrál a kép eléggé sokat és sűrűn a játékon belül, mintha nem jól érzékelné a fejemet és jobbra balra fel le ugrál a karakter, de csak VRchat.ben
tipp?

Sziasztok! Én is beruháztam egy riftre. Kérdésem lenne(nem akarok ujat nyitni) Ti hol vettétek a touchot és mennyiért?

Én németből hozattam az ottani media marktból, valaki Alza-tól, vagy Amazonról rendelte.
Javaslom csatlakozz a HVRC discord szerverhez, vagyunk már egy páran. :slight_smile:

okés köszi :slight_smile:

Hú de rég jártatok itt :smiley: Azóta remélem sokan gazdagodtatok Rifttel :smiley: Kérdés… Valaki játszik az OrbusVR nevő VR MMO-val? Egyik kedvencem, de egyedül kb lehetetlen, sok a grind, és erősek a mobok :smiley: A community meg még nem olyan nagy hogy bármikor találj rá random embereket… Van olyan aki esetleg társulna? #lvl11 Musketeer
Illetve van esetleg facebook csoport az Oculus ownereknek?

Szia!
HVRC Discordon fent vagy? Ott érdeklődj bár én úgy tudom, hogy csak én és Norbi nyomjuk az Orbust :slight_smile:
Amúgy kicsit kijöttünk már belőle, Elven Assassin PvP, Stand Out és Assetto Corsa amit mostanában űzünk. De én szívesen veled tartok Orbusban ha egyeztetünk időt. Íjász vagyok, 10-es szintű ha jól emlékszem.

Igen, fent vagyok DCn, most akarok oda írni :smiley: Te azt hiszem fent is vagy nekem barátnak Oculuson. Általában este 8 fele vagyok otthon, akkor szoktam felmenni. Szintet tekintve akkor neked is a Rainforest dungeon jön :smiley: 2-3 kör alatt lépsz vagy 2 szintet :smiley:

Hát te többet tudsz akkor mint én mert dungeont egyet találtam eddig de onnan is kizavartak mert túl alacsony volt a szintem :smiley:
Rainforestben nem tudom hol van a dungeon. De az ottani állatfelhozatalból kell lőnöm, az szintem.

Wenderwood dungeon olyan 7-8as szinten jó, az az első.
Rainforest dungeon kb 12től fölfele ajánlott, de tekintve hogy most végeztem az ottani küldikkel, de még az ottani mobok is erősek nekem, így még a sivatag előtt szeretnék lépni 2-3 szintet. De ez sajnos minden szinten így van. Viszont gyakran mennek akár max szintűek, tegnap is 3 20as szintű húzott engem :smiley:

HALI skacok, kellene egy kis help .-.
letöröltem az oculust mert szarakodott, most nem tudom feltenni, folyamat install közben felhozza hogy sry nem tudtuk feltenni a cuccot, resizd a géped, tipp hogy mi lehet a baj?