Másolás

Hali

Lenne egy problémám szeretnék átmásolni egy mappát egy másikba és valami iszonyat lassan 400-500 kb/s sebességgel végzi ezt a műveletet új gépről van szó kb. 4 órája van rajta windows 10 (i7 8700k, 16GB RAM)

Valakinek valami ötlet???

Milyen merevlemezed van?

500 gb: Hitachi hds721050cla360
1 tb: WDC wd10ezrz-00hktb0
ezek a modellszámok amit másolni szeretnék az az 1TB oson van ha esetleg más infó kell még mond és megírom azt is

Mennyi ideje van bekapcsolva a gép?

körülbelül 5 órája

Szerintem felmelegedett egy kicsit a HDD és ezért belassult. Hagyd egy kcsit pihenni és próbáld újra. A rendszer is ezen van?

nem az egy samsung ssdn 860 evo 250 gb

És mióta másolsz?

kb. 1,5 órát másolt de kiléptem mert mást próbálok meg de nem akarom, hogy így működjön

Hát, átteheted az SSD-re ideiglenesen, mert annak nagyobb az írási sebbessége, és onnan gyorsabb lesz továbbmásolni is

nemtudom jót tesz e neki ha fel le másolgatom a 80 gb-os battlefield 1 et mert igazából azzal van a bajom, hogy az előző gépben az SSD-n volt a rendszer és az 1 TB HDD-n az bf1 de mivel új gépet vettem az origin úgy érzékeli, hogy nincs letöltve a bf1 pedig itt van csak nem ismeri fel a mappát és ezt próbálgatom

Valószínűleg csomó kis fileból áll a BF, ezért ilyen lassú.

Én nem másolgatnám hanem újratelepíteném az új hdd-re.

3 napig tölti elég gagyi netem van de tudom, hogy az lenne a legjobb megoldás

Hát akkor válassz, órákig másolsz vagy napokig töltesz :smiley:

1 kedvelés

És ha beállítod originben a megfelelő mappát és úgy próbálod meg újratelepíteni? Valamelyik klienssel sikrült már megkerülni így a másolást/letöltést.

Origin feltelepítés után legyen üres az Origin Games mappa

• Origin megnyit, kezd el letölteni a BF1-et, amíg meg nem csinálja az Origin Games-be a mappáját, szüneteltesd a letöltést
  • zárd be teljesen az Origin-t
  • másold be a Battlefield 1 mappát, majd írj felül mindent
  • Origin megnyit, letöltés folytatása és várd meg míg végez
1 kedvelés

köszönöm az ötletet megpróbálom úgy is

Originnel én is cumiztam win reinstall után, bf4-et, dead space 3-at tölthettem le újra én is, akármit állítottam, vagy újratelepítettem origint, nem használt, hiába volt a program szerinti játékkönyvtárban maga a game, csak letöltés gomb volt, játék exe-vel sem indult.
Egy szutyok az origin…

Én évek óta így állítom vissza a BF játékokat win reinstall után, mint feljebb leírtam, minden gond nélkül! :slight_smile: