TheVR Fórum

Médiafogyasztási Szokások (Kérdőív)

Sziasztok!

Szociológia PPT-hez kellene kutatást végeznünk médiafogyasztási szokásokkal kapcsolatban.
Kérlek, egy kitöltéssel segítsd a munkánkat. A kérdőív kitöltése 2-3 percet vesz igénybe.

Köszönöm előre is! :slight_smile:

2 Likes

Töltve :slight_smile:

1 Like

Kitöltöttem :smiley:

1 Like

Töltve, de a tv-nél kellett volna a gyakorisághoz egy soha opció. A heti egynél ritkább, az kéthetente is lehet.

5 Likes

Töltve! :slight_smile: )

1 Like

Kitöltve :slight_smile:

1 Like

Ezt én is hiányoltam :smiley:

1 Like

…TV soha !?
Meg is bolondulnék! :grinning:
De kinek mi. :slightly_smiling_face:
Amúgy kitöltve.

1 Like

nagyon ritkán néze tv-t, emiatt: Ekezdtünk nézni egy filmet. 17perc film, 14 perc reklám. 21 perc film, 16 perc reklám. 25 perc film, 15 perc reklám. Inkább felakasztom magamat.

5 Likes

Hat pedig ugyanaz van nalam is kb, mint @sryxlevi -nel :smiley: Nalam be sincs kotve klasszikus TV adas, es szerencsere egesz jol raszoktattam a szuleim is a Netflix/HBO kombora, igy amikor legutobb otthon voltam egyik este a Kurskot neztuk HBOGOn, masik ket nap pedig az Izraeli Kemet Netflixen :smiley: Nincsenek reklamok, es akkor tartunk szunetet, amikor mi akarunk… :smiley:

2 Likes

Pont ezért van nálunk is csak net.

2 Likes

Én sem a klasszik TV műsorokat nem tudom mellőzni. :slightly_smiling_face:
Csak egyszerűen be kell legyen kapcsolva a TV, még akkor is ha nem is nézem.
Még netezés közben is szól.
Valahogy a nélkül nem érzem jól magam, kell egy kis háttérzaj :grinning:

Amúgy ha mégis nézem, akkor inkább Discoveri, National meg az ehhez hasonló csatornák amik érdekelnek.

Köszönöm minden kedves kitöltőnek! :slight_smile:

#wearethevr

Nem eszem bélsárt ami a rádióból meg tévéből jön.Mert tele van vele minden nemiszervem.:slight_smile: