Megbízható a gyári hűtő?!

Sziasztok!
Most rendeltem össze egy új pc configot ami a következő:
Amd Ryzen 7 2700x
Asus Strix X470-F alaplap
16GB Corsair Vengeance LPX DDR4 - 3200 (2x 8GB)
850W be quiet! Straight Power 11 - 80 Plus Gold (Beszerzés alatt)
CoolerMaster Midi MasterCase H500P
250GB Samsung 970 EVO M.2 SSD
1000GB WD Blue 3D NAND SSD
Zotac GeForce RTX 2080 Ti Triple Fan (Ez még beszerzés alatt)

Egyenlőre kizárólag csak játékokra használnám, (tudom akkor az intel jobb választás lett volna ,de 1. 4k felbontásnál minimális az fps eltérés. 2. Reménykedem, hogy a ryzen 3000 már jobban teljesít mint az intel a játékok terén.) Ebből adódik a kérdésem, hogy a Ryzen gyári Rgb-s hűtője elegendő ha nem akarom húzni a processzort vagy mindenféle képen szerezek be egy erősebb hűtőt? (Mert akkor a jövőhónapban beledobok egy Nzxt Krakent ha nagyon szükséges.) A válaszotokat előre is köszönöm és további szép délutánt mindenkinek.

Teljesen jó a gyári, a CM gyártja, és valamennyi tuning is belefér vele. Felesleges másikat venni rá.

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, megkérdezhetem (bár már sok mindent nem tudok változtatni) , hogy szerinted ez a konfig így jó?

Persze, ez egy jó erős konfig :slight_smile:
alaplapból nem vettem volna Asus, az nem a legjobb választás, másba nem lehet belekötni.

Sajnos már megvásároltam, ma hozta a futár. Sokat keresgéltem és olvasgattam és mivel több ismerősöm is panaszkodott a gigabyte asurus-ra így inkább maradtam az asus-nál mivel MSI-vel már 2x is volt problémám. Remélem ezzel nem lesz semmi probléma. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

lezárva: #6