Megéri-e az Overwatch 2019-ben?

Helló mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni, hogy megéri-e megvenni 2019-ben az Overwatchot? A Paladinsot kipróbáltam az eléggé bejött.
Játszik még vele elég player? Sokat kell várni,hogy bedobjon a meccsbe?
Véleményt is írhattok róla, negatívot és pozitívot is.

Én napi szinten játszok vele. Most jött ki egy nagyobb átalakítás, olyan Ow 2.0. Vannak elegen, ha csúcs időben játszol, szóval nem EU, hajnali 4, akkor 1 perc alatt bedob, de legfeljebb 2.
Azt, hogy megéri-e, azt neked kell eldönteni. Szoktak ingyenes hétvégék lenni, ott van rá lehetőség, hogy kipróbáld, viszont nem lehet tudni, mikor lesz a következő.

eddig azt mondogatták hogy a játék dead de a mostani competitive updattel sokkal élvezhetőbb a játék szerinte és ahogy előttem is írták neked kell eldönteni hogy megéri-e

Szerintem egyszerűbb elkérni olyantól aki már rég nem játszik vele.

Paladins az egy összetett játék, több lehetőséggel, és több hibával is :slight_smile:
Az OW ezzel szemben szebb, letisztultabb, de sokkal egyszerűbb.
Ha a Paladinsban szeretted , hogy minden karaktert lehet legalább 2-3 féle módon játszani, ezerféle deck -kel, ezt hiányolni fogod az Overwatch ban… Érdemes megnézni egy olyan videót, ami összehasonlítja a két említett játékot, mielőtt megvennéd az OW-t.
Én a Paladinst jobban szeretem, és erre sajnos csak azután jöttem rá, hogy megvettem az Overwatchot.

Én az OW-val nem játszottam, csak a Paladins-al. Ebben a dilemmában voltam én is, viszont végül maradtam a Paladins-nál. Videókat meg stream-eket néztem az OW-ról és bár nagyon hasonlít… nekem annyira nem jött át. :roll_eyes: Ezt neked kell eldöntened, hogy megéri-e kipróbálni. Lehet megveszed, játszol vele és visszatérsz a Paladins-hoz.:sweat_smile:

Két éve játszom a játékkal, személy szerint jól szórakozom vele, viszont: az ow, ahogy előttem is írták, nem egy fizetős paladins, két elég eltérő játékról van szó, nagyon más játékmenettel. Magyar community egész jó a játékban, mondjuk főleg low elo, bár ez a játék elején nem valószínű, hogy problémát fog okozni. A meccsekeresés tud lassú lenni, főleg az új rendszerben dpssel, de ez csak a comp, a többi módban elég jó idő alatt talál meccset. Ugyanazt tudom ajánlani, amit fentebb írtak, hogy inkább próbáld ki majd, ha lesz lehetőséged rá, és csak azután dönts

Köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni! Egyenlőre maradok a Paladins nál és ha lesz free weekend Overwatchon ban azt is ki fogom próbálni.