Megéri váltani Pocophone F1-re?

Mire gondolsz a “…”-ok alatt? :thinking:
Köszönöm egyetértésed :blush:

Még van pár lehetőség ezen kívül is amit megfontolhatsz :slight_smile: előttem ajánlottak párat.
Egy éves használat utáni teszteket/véleményeket azért még megnéznék róla.

Meg is néznék, de hát nincs 1 éves se a Pocophone F1 :frowning:
A jelenlegi tesztek és játékok alapján (azom belül is Pokemon GO leginkább) egy elég erős telefonról van szó, ami rögtön megtetszett, mint külsőleg, mint hardverileg :blush:
Nézelődnék még tovább, de ekkora árértékben, hogy a jelenlegi s8 árához rögtön megtudnám venni :slight_smile:

Hardverileg ebben az árkategóriában nagyon is jó készüléket kapsz a gyengébb anyaghasználat, kijelző és kamera ellenére is, de ahogy írtam nem minden a hardver :wink:
A Mi Mix 2s a jack hiánya miatt kiesik, oké hogy van átalakító de ha töltöd akkor buktad ahogy a Mi 8-nál is.
Kérdéses még mindegyik esetében, hogy megkapja-e az android updateket és ha igen meddig.
Döntésnél nálam fontos szempont a felhasználók véleménye, én az alapján választanék ahol több az elégedett vásárló :slight_smile:

Az Android Pie már Szeptember végefele (ha jól emlékszem) jött a Mi Mix 2S-re. Szóval elég gyorsak voltak a Xiaomi-nál. A MIUI-ra pedig kb. kéthetente-havonta jön valami frissítés. Nagyon jó a támogatottsága az eszköznek eddig.

Linus elég jól elmondja szerintem. Érdemes egyböl rárakni LineageOs-t

Eltudnád esetleg magyarázni, hogy miért is szükséges ez? Mármint ami a videóban van végig, mi a gond a rendszerrel egyáltalán, miért kellene egy újat rárakni?

én is csak annyit tudok amennyi videoban van,mert kezembe nem volt még a telo, de elég szarul van meg csinálva az ui és vissza fogja a telefont +kamera programja is amit ráraktak szebben dolgoza fel a képet

Csak képeknél vagy felbontásban is?
Mert számomra teljesen mindegy, hogy a képek milyen felbontásban vannak, mert nem igazán fotózok, ahogy mondtam.

Egy factory reset mennyit segítene a telefonomon?

Mindenképp érdemes tenni egy próbát, rengeteg szemetet letakarít

Na srácok. Apró töprengések után átgondoltam ezt az egész telefonos témát.
A tanácsaitokat szeretném kérni, hogy szerintetek mire érdemes lecserélnem a jelenlegi Samsung Galaxy S8-omat?
Erősebb hardverre gondolok biztosan, nagyobb aksira, több ramra, stb stb…
A Pocophone F1-re gondolok rögtön a hozzátartozó 4000 mAh aksijával ami brutál nagy és ezért is tetszett meg rögtön, meg hát egy kiemelt funkciója, hogy külön felhasználót lehet rajta váltani egy szempillantás alatt vagy a 2 ablakos módszere és azon belül is 2 fajta fiókkal lehet akármit kezelni. Ez alatt inkább a Pokemon GO-ra gondolok és ezt a funkciót be is mutatja egy férfi egy community day alatt, hogy meddig bírja a telefon, hogy kezeli a játékot közben stb… Érdemes szerintem megnézni és ajánlom mindenkinek, hogy meg is nézze, mert tényleg érdekes és felcsigázhat akárkit ahogy engem is:

Most már a Xiaomi MI 8-ra is szemet vetek meg a vele együtt a további telefonokhoz, de döntésképtelen vagyok, hogy ilyen maximum 130.000 Ft körül milyen jobb telefon van.
A segítségeteket szeretném kérni ez ügyben meg a tanácsaitokat.
Előre is köszönök mindent!

Ha tényleg mindenképp le akarod cserelni, akkor szerintem egyértelmű Mi 8. Amúgy, ha megnyugtat, a Mi 8 kijelzőjét a samsung gyártja ha jól tudom. :slight_smile:

Azon gondolkodom már végleg, hogy az lesz, de vacillálok a Xiaomi MI MIX 2S között is.
A kijelző terén mindenképp inkább a Xiaomi mi 8, ezzel együtt kamera miatt is, de nagyság és tér miatt meg fontolódom a MI MIX 2S-sel… :frowning: