Meghajtó helyreàllítàs

Sziasztok nemrég vettem egy 2t s merevlemezt ami amikor beraktam sem ismerte fel a windows de sikerült particiót csinàlnom belöle, nos raktak rà jàtékokat tökéletesen futottak aztàn jött egy windows frissítés… Azóta folyton kiírta alul hogy mit szeretnék tenni a cserélhetö meghajtóval… De ez még nem annyira volt zavaró azonban most le szerettem volna tölteni az overwatchot de nem engedi mert folyton megszakítja a töltést bàrmit is csinàlok a merevlemez fàjlmegkezelöben rétrehozott könyvtàra ugràl be folyamatosan. Próbàltam chkdsk et is de az azt írja hogy nincs semmi hiba, cseréltem sata kàbelt, leformàztam, de nem jó. Tudnàtok esetleg még valamit ajànlani?

Hardver pontos neve?
Lemezkezelőben mit látsz pontosan?
HD Sentinel milyen adatokkal tér vissza?

SD2000DM008-2FR102
Lemezkezelöben is azt írja hogy megfelelöen müködik, kifogàstalan, mégis bedobàlja a könyvtàrat kb 5-10 percenként. Így bethickkel aztàn meg bezàrja

HD Sentinel-el mi a helyzet?

Azt írja abbab is hogy a merevlemez àllapota hibàtlan, nincs szükség beavatkozàsra

Viszont az érdekes lehet hogy az össses indulàd leàllàs szàma 18 nap alatt 2000 a màsik merevlemezemnél ami 240 napja müködik annàl csak 686

Ha annak a kábelével és portjával is ugyanezt produkálja a Barracuda, akkor mehet garanciába/kérd vissza a pénzed.

Avagy lehet inkább a WD Blue szériába gondolkodnék.

Lehetséges hogy a tàpellàtàs a probléma vagy lehet a sata kàbel ugyanis ebben a géphàzban olyannyira nincs hely a kàbeleknek a tàp meg nem egy jófajta, úgy kell elképzelni hogy a 24 pin es kàbelje is alig feszítve ér el a helyére… És hàt ahol csatlakozik lehet megtörik vagy ilyesmi.

1 Like

Mi a teljes konfigurációd?

A tàp az valami névtelen nemtudom mi 10000 alatt lett véve mert az elözö gépben beépített tàp volt a géohàzba, egy asus rog h370 f, i7 8700K gtx 1050 2gb 16gb hyperx 3200mhz, és nem tudom pontosan a nevét de valamilyen zalman géphàz ami úgy mint a tàp lett véve hogy nem akartam annyit költeni rà azis körülbelül 15 alatt lehetett. Egy samsung 970 evo nvme és egy wd blue 1t és ugye most ez a hdd

Az a probléma nem enged ide képet feltölteni

Ok, akkor kezdésnek mindenképp egy tápcsere.
Itt találsz megbízható márkákat és szériákat:

A gépházzal nyugodtan megteheted az ilyet, a másikkal viszont egyáltalán nem ajánlott.