[Megoldódott] Fel lettek törve a csatornák

Eltűnt szinte az összes videó és kanada a location a csatornán :frowning:

Edit: Igen fel lett törve biztosan. Amikor még a postot írtam ki akkor még csak videók tűntek el, de mostmár más a csatorna neve és bannere is.

Edit 2: A VOD csatornával is ugyanez történt. Gondolom a tech és a timeout csatorna fogja követni.

Edit 3: @duka1997 elmondása szerint prefector azt mondta hogy már a srácok dolgoznak a problémán.
NoiseHu is kiírta discordba hogy igen dolgoznak rajta.

Edit 4: Pisti is confirmölte twitteren hogy tudnak róla és dolgoznak rajta így csak várni tudunk

image

Sok szerencsét nekik!

Final Edit: Mindkét feltört csatorna visszaállt eredeti állapotába nagyjából, már csak idő kérdése és teljesen jó lesz. Gondolom mindenki nevében megköszönhetem a srácok gyors reakcióját. Mindenkinek jó szórakozást a The Quarry 11 részéhez.

14 Likes

Ja sajnos fel lett törve. SpaceX ceo inc a csatorna neve ha valaki keresi

Durva, remélem hamar vissza tudják szerezni.

Én is pont néztem a The quarry-t és az összes részre videóra azt írja nem áll rendelkezésre a videó privát, mást meg tudok nézni.

2 Likes

Én is. Épp a quarry legújabb részét néztem aztán hirtelen kikapcsolt a videó

1 Like

Szintén, természetesen a legjobb résznél… remélem hamar megoldják.

Majd megoldják, nem kell aggódni azért annyit rajta

Én pedig pont a popcornt készítettem elő és kapcsoltam volna be :confused:

Szerintem lehet nem fogják ma mert hétvége van és ilyenkor lehet nem nézik se a twittert se youtubeot hanem pihennek, de meglátjuk

Felesleges akkor írni nekik twitteren és csak felbőszíteném őket?

Sziasztok, jelentettem a YT-nak, remélem ér majd valamit.

Szerintem fölösleges

Érdemes szerintem, hamarabb veszik észre. Nekik is jobb ha minél hamarabb orvosolják

1 Like

Így is megfogják kapni majd. Sok mindent úgy sem tudnának így hirtelen tenni

Hogy baszná meg amelyik ennyire unatkozik.

4 Likes

Épp én is a quarry-t néztem, egyszer csak a videó eltűnik, nem elérhető, és 5 éves videók a legújabbak…
Nem semmi… valakinek nagyon kellett ez a csatorna…

Írtam nekik twitteren hátha látják! Az információ sokat ér szerintem!

3 Likes

Úgy hogy kb 1 nap alatt el is fogja veszteni. Gondolom nagyon megérte neki

Ilyen gyakran történik youtubeon sajna. Elindítanak egy livestreamet valami híres milliárdos nevében (most épp spacex az az elon musk) és egy crypto scam van a leírásban általában

1 Like

Vasárnap délután ennyire unatkozzon valaki … Hihetetlen