[Megoldódott] Fel lettek törve a csatornák

Pár embernek túl sok ideje van

2 Likes

Már nem csak a Main, hanem a VOD csatorna is.

1 Like

Az komoly baszod

Most vettem észre én is hogy valami nem stimmel. Rögtön ide jöttem és látom hogy mi történt. Nevetséges hogy valaki ezt élvezi. Remélem a srácok vissza tudják szerezni. Nehogy az a rengeteg munka kárba vesszen egy kis köcs. . . miatt.

Most látom hogy a VoD is oda. Elmegy a pics…a aki ennyire szánalmaséletű hogy ezzel szórakozik.
Ez a kurv… csatorna jön csak be mindkettőnél. :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:

Éppen hogy végignéztem az új “the quarry” részt, erre már az űrből néznek a világra xdd, remélem hamar megoldják

Prefector mondta, hogy már dolgoznak a srácok a probléma megoldásán. :ok_hand:

9 Likes

2 Lépcsős védelem ennyit ér?

5 Likes

Kicsit levagyok maradva stream ügyileg meg hasonlókkal. Ki is az a Profector?

Az egyik fő moderátor a csatornán.

2 Likes

Furcsálltam is ha én nem iratkoztam fel semmilyen SpaceEx csatornára… :flushed: Istenem de sok szabad ideje van valakinek… :face_with_raised_eyebrow::roll_eyes: Remélem hamar vissza kapják a csatornákat :pray::pray:

3 Likes

nem látok semmi linket a leírásban, szal valaki szimplán unatkozott…

Nyugalom, csak Elon Musk a Jani vagyok BT.-t is felvásárolta :rofl:

6 Likes

Ja én is aztán vettem csak észre

Azért mivel a scam a képernyőn megy. Mert nem éppen Elon Musk megy az biztos

Nvm. Nem a képernyőn megy a scam. Csak szimplán nincs életük és feltörték csak azért hogy nézzük azt a 3 képet

a vod csatorna is kapta

Ja ha van valami fejlemény akkor azt mindig kiírom a postba hogy ne kelljen végig olvasni a kommentek annak akit érdekel hogy hogy áll a dolog, mert elég sok van és még csak egyre több lesz ahogy mindenki észre veszi hogy mi van

15 Likes

Köszi mester

1 Like

Köszönjük figyelmesen várjuk az eseményeket

1 Like

Azért ez elég nagy baki egy tech és IT orientált csapattól.

1 Like