Megváltozott Twitch account újracsatolása a fórumhoz

Sziasztok! Az a helyzet, hogy megváltozott a Twitch accountom, és itt még a régit látja. Hogyan tudom lecsatlakoztatni és újracsatlakoztatni? Köszi a választ! :slight_smile:

Hali ! Szerintem töröld a régit (twitch acc.) -és kész.
[?] twitch / beállítások / profil…

De ugyanaz az accountom, csak más lett a neve. Nem szeretném törölni! :open_mouth:

Ott (twitch) van egy felhasználói neved és van egy megjelenített neved. Mindkettőt átírtad / frissítetted (+változtatások mentése) ?

Sikerült! :slight_smile: A Kapcsolatok menünél mutatta, hogy mikkel vagyok összekapcsolva. Ott bontottam a kapcsolatot, majd itt kijelentkeztem és vissza. Ekkor engedélyezte az újrakapcsolást! :slight_smile: Köszi azért a segítséget! :slight_smile:

1 Like

Zsír !

1 Like

@Birdie03RL Mire változott a neved?

BirdieStillFree , de ahogy látom még mindig Birdie03RL-t ír itt a fórumon. :frowning:

Igen. Ennek oka pedig az, hogy a Twitch és a fórum profil között nem olyan kapcsolat van, mint amit hisztek. Ez egyszeri összekapcsolás. A Fórum profil egy twitch profillal hozható létre. A létrehozáskor a twitch profil első neve fog megjelenni itt. Névváltás esetén nem vált át automatikusan, ebben moderátor tud segíteni.
(A Fórumról általánosságban)

@B1RDX (@Birdie03RL) Nevedet megváltoztattam. Kérlek jelezd, hogy így megfelel-e!
(Ha gondod lenne a Fórumra való belépéssel, suttogóban twitchen elérsz.)

1 Like

Köszönöm szépen! Tökéletesen megfelel! :wink:

1 Like