TheVR Fórum

Melyik a legjobb webtárhely 2020-ban?

Sziasztok, melyik a legjobb webtárhely 2020-ban?
Egy kisválallkozó szeretne magának egy weboldalt, egy egyszerűbbet, messenger üzenési lehetőséggel, SSL-el, egyszerű fizetési legetőséggel, ár/érték arányban melyik lenne a legjobb, gyorsabb stb amin már alapból van SSL?
Köszönöm

Kb. bármelyik. Én a Webonicot ajánlom. Azonban egy Squarespace vagy Webnode félével a legegyszerűbb kicsiben működni.

2 Likes

Squarespace?

1 Like

Attól függ mi a hosszutávu cél az oldallal illetve milyen cms kerül fel rá.
Ajánlani a rackforest-et tudom, jó tapasztalataim vannak velük.

1 Like

Köszi, square az tetszik amúgy.
Csak template vagy tárgelyet is adnak? Mennyibe kerül? nem találtam

Én egy egyszerű egy oldalas oldalra gondoltam amúgy így nagytávlatokban és elsőre. HTML5 reszponzív
Kisebb gallériával elerhetoseg arlista meg egy lebegő messenget ikon. Utobbit konnyu betenni az oldalra amúgy?
Köszönöm

@farkas_zolee de rohadtúl tetszik a rackforest megvett es nemis draga :smiley: amire nekem kellene boven eleg szerintem nem?

Több szolgáltatóval is próbálkoztunk és ez az egyik legjobban bevált eddig minden szinten. Bőven elég, sokkal komplexebb igényeket is kiszolgál.
Nem kapnám tul a dolgot egy sima wordpressel megoldhatóak ezek pl egy generatepress sablonnal akár. Nem nagy kaland a chatboxot berakni az oldalra találsz hozzá tutorialokat egy raklappal. :wink:

Pedig mindent megtalálsz az oldalukon, árakat is. Természetesen “tárhely” is, de igazából minden az egyben. Nem kell hozzá semmilyen html kódolási ismeret.