Melyik fülest vegyem meg?

Sziasztok!

Két füles között vacilálok, szerintetek melyiket vegyem meg? Miért jobb az egyik a másiknál?

1. HyperX Cloud II Wired
  2. SteelSeries Arctis 5 2019 Edition

Válaszitokat köszönöm!

Epos gsp 300

2 kedvelés

Az utcán is használnám, egy kicsit ennél visszafogottabbat szeretnék.

Köszi a választ!

1 kedvelés

+1 szavazat a SteelSeries Arctis 5 2019 Edition

3 kedvelés

Szia!

HyperX-et véletlenül se. Ma már csak szemetet gyártanak.

Egyébként utcára:

3 kedvelés

Sziasztok!

Egyszer csinálntam egy bejegyzést, de rosszul kérdeztem, ezért létrehoztam egy másikat.

Szeretnék venni egy gaming + jól kinéző fülest. (hogy utcára is jó legyen)

Maximum 30-35 Ft-ig.

Megköszönném ha ajánlanátok párat.

Köszönöm válaszaitokat!

Szia ismét! :smiley:

Hátőő, szerintem nem nagyon van ilyen, amilyet szeretnél. Vagy gaming headset, vagy headset, vagy fejhallgató. (utóbbit kiegészítheted külső mikrofonnal)

A mikrofonnal foglalkoznék a legkevesebbet, gondolom discord-on használnád csak.
Erre vannak megoldások pl.:

Vagy állványos mikrofon, csíptetős mikrofon, etc.

Szóval alapvetően fejhallgatót vennék, ha utcán is akarod használni.

5 kedvelés

Igen alapvetően fejhallgatót vennék.

Köszönöm válaszod!

Megnézem.

1 kedvelés

Megnéztem a Logitech G Pro X fejhallgatót és láttam, hogy árban is tök korrekt és kinézetileg is, valami vélyemény?
Szoftver van hozzá, 7.1es hangzás, strapa mint a vadállat, minden finom van ralyta.

G hub sok esetben nem jó semmire, a 7.1 se az igazi benne, az anyaga 1 év után megadja magát.

Nem barátom, az a Logitech az egy gamer headset, nem “fejhallgató”. :slight_smile:
A HyperX, Logitech, Razer, SteelSeries, etc. nem gyártanak IGAZI fejhallgatót.

Fejhallgatókat a Sennheiser, az Audio-Technica, az AKG, a Pioneer, a Beyerdynamic, a Sony, a Bowers & Wilkins, a Bose, a Bang & Olufsen és társaik gyártják. :wink:

3 kedvelés

Köszönöm!

Ez esetben az általad ajánlott márkákból választok, mert úgy érzem nagyon nem értek hozzá.
Köszönöm a segítségeket!:smiley:

1 kedvelés

Nem tudom, hogy merre felé laksz, de menj el egy nagyobb városba egy nagyobb műszaki boltba. Egy media marktban vagy ilyesmi.
És hallgasd meg a füleseket, nézd meg őket,
próbált fel melyik kényelmes, melyik nem nyomja a füledet így tudod a legjobbat kiválasztani.

3 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.