Melyik headset-et válasszam?

Sziasztok,

Gamer fejhallgatót akarok venni 70k ig bezárólag?

Amiket néztem stealseries arctis 9 vagy 7p+

Semmi tapasztalatom nincs az ilyen vezeték nélküli fülesekben ezért érdekelne a véleményetek.

Jelenleg cloud2 használok (vezetékes verziót)

Amire használnám az competitive fps és általanos tartalomfogyasztás.

Szia!

Gondolom, ezért nyitottad a topikot. :rofl:

No, de komolyabban. Fontos a vezeték nélküliség? Fontos a mikrofon? Ha nem akkor inkább javasolnék pl. ilyet:

ilyennel,

(nyilván kell egy jack hosszabbítás a mikrofonnak a géphez)

vagy ilyennekkel

etc., ami belefér a keretbe.

Ha mindenképp olyasmi kell, mint a SteelSeries, akkor a Logitech-nél érdemes körülnézni, ők legalább némileg jártasak az audió terén.

4 Likes

Köszi, igen fontos lenne a vezeték nélküliség illetve hogy mikrofon is legyen benne :grin:

Steelseries Arctis-okkal én óvatos lennék, a régebbi-jelenlegi Arctis-oknál elég törékeny a műanyag a zsanéroknál. Már posztoltam róla korábban:

Nekem vezeték nélkül is működő Corsair Virtuoso-m van (első verzió, Bluetooth nélküli), elég jól megy, bár a jó hangszíne beállításához mindenképp kell az iCUE, mert az alap hangszíne ugyan nem rossz, de lehetett volna jobb is. A Corsair Virtuoso XT már Bluetooth kapcsolatra is képes, de az már 83 ezer alsó hangon, az is csak itt tudtommal, és ez is mintha bontott lenne:
https://www.alza.hu/corsair-virtuoso-rgb-wireless-xt-d7197125.htm

Az új Arctis Nova szériáról nem tudok sokat, de a zsanéron picit változtattak. Mondjuk ha a fülkupak ugyanaz a gyenge műanyag, mint a korábbi Arctis-okon, akkor csak annyit ér, mint halottnak a csók.

3 Likes