TheVR Fórum

Melyik játék?

• Hello,
    Xbox és PC közötti coop játékot keresnék.
    Nyugis játék érdekelne, mint Farming simulator /tudom hogy az nem, csak példának írtam/
    vagy Minecraft, tehát elvagyunk szöszölünk vmivel.
    Survival játékokat próbáltunk, de eddig kevés sikerrel:
    Grounded jó lenne, de még semmi nincs benne.
    State of decay 2 jó lett volna, de találjam ki hogy kell játszani…
    ARK dettó, találd ki hogy kell játszani /mellé még iszonyat be van bonyolítva/
    Ezek amiket próbáltunk nem, semmi képpen.
    Semmi lövöldözős, pörgős játék nem érdekel
    Tudnátok ajánlani?

Minecraft dungeon copos xbox ra is van.
Survuval kozul ami ugymond nyugis a Raft tudom ajanlani, vagy akar a pummel party de az csak pc.

1 Like

Minecraft Dungeons jó lenne, de még nem cross platform. /tervezik csak/
Raft-ben egy üres vizen, nem sok mindent látok. Az nem jött be mikor néztem.
Együttt akarunk játszani.
Nem csak survival game érdekel, bármi ami nyugis, és nem daráló /pl pubg stb/
Azért is írtam a Farming sim-et, mert az is nyugis, nem kell rohanni. De sajnos nem cross platform, és nem is tervezik.

Van xbox konzolos haverid es pc is? Es veluk szeretnel jatszani kozosen? Mert akkir sajnos neked kekk kikeresni azt a gamet amit crossba tudtok jatszani es mivel rengeteg game van igy eleg nehez lesz ossze hozni hogy mindenkinek jo legyen.

A párommal szeretnék játszani PC és Xbox.

Kerdezd meg a parodat milyen jatekot prefelal es win 10 xbox store bol keresgeljetek ami konzolra is jo. En nem rendelkezek konzollal igy e teren nem tudok segiteni. De ha van 2 pc akkor szinte barmely jatekot tudtok jatszani.

nekem gyanús, hogy a bejegyzés azért született, mivel nincs 2 pc

4 Likes

A párom DS-ezik. /lány/
Na azt nem…én vagyok a gyenge láncszem :smiley:
Nincs 2 pc, mindenből 1 van. 2pc-vel a farm sim is ott lenne, akkor nem is írtam volna :slight_smile:
Leírtam milyen fajta játékokat keresek. Fura hogy alig van pc és xbox között cross platform.

azért az túlzás, hogy alig van

1 Like

56db játék, aminek túlnyomó része dara, azt nem mondanám listának.
/nehogy félre értsd a játékkészítők ellen beszélek, nem a válaszod ellen/
Sport játékokat /pl forza/a párom nem szereti, így alig maradt valami.
6 ha jól számolom és ekkor jön az, hogy pl báááár a No men sky-ra rá biggyesztik hogy cross platform, de több mint 1 hét alatt se tudtuk össze hozni. Egyszerűen nem látjuk egymást, és behívni se tudom.
ARK 5 perc alatt éhen halunk easy módban…nem sok örömet okoz…
Így maradt 4: Zoo, Minecraft , SoD2, Final Fantasy15 /ez már jön le, hátha/

Nintendo-n kívül nincs sehol családi, nyugis játék, ahol hátra dőlsz, és csak lógatod a lábad. Nem ugrik rád 1000 zombi, nem golyók között kell mutatványkodni, és nem téped ki a hajad az idegtől. :slight_smile:
Ez még úgy egyik gyártónak se tűnt fel, hogy ott egy szakadék, és bele lehetne dugni pár játékot?
Most mikor minden family friendly?

Azért az, hogy ennyi játékból Neked csak 3 tetszik, nem a kiadók hibája. Ha mindenképp crossplyaezni akartok, elég szűkös a lista, de ott van a split screen. Ha ez is játszik, a lista szinte végtelen. Példának ott van az összes lego játék. ott abszolut nem kell stresszelni magad. Unravel és a többi megszámlálhatatlan játék. (igaz, venni kell még egy kontrollert, meg nem árt ha együtt laktok )
ezeket is megnézheted. HA ezek közt sincs, nem tudok többet.

+nem tudom mennyiben más mint az első lista, de nézz rá erre is

1 Like

Először is köszönöm szépen
A lista annyiban más, hogy az elsőn ki van szűrve xbox pc, a másodikon ezen kívüliek is vannak.
Ha egy képernyő, akkor Nintendo, ott sokkal jobb dolgok vannak.
Szerintem ha vki nem szereti a halomra gyilkolós játékokat, akkor annak igen szűkös ez a lista.
Fortnight attól nem jó játék, mert sokan játszák, csak ingyenes.
Számomra nem érdekes az hogy halomra gyilkolásszak. Nem is értem mi jó benne, annyira. De természetesen nem vagyunk egyformák, és itt van az, amire a készítők nem gondolnak.
Azaz valamiért meghagyják ezt a szakadékot a nintendo-nak.

Sea of thieves?

3 Likes

Sea of Thieves nagyon jó ötlet :slight_smile:
Tudjuk úgy játszani, hogy ketten?
Trollolóékat kihagynám, hogy percenként lezúzzanak minket, mert az vicces.

Nem, de vannak “kalózmentes” szerverek.

1 Like

Az hogy működik/ fizetős, hogy csatlakozok rá/?
Mi az hogy kalóz mentes, nincs más rajta?
Honnan tudom melyik a kalóz mentes?